Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Degvielas cenas saglabāšoties pašreizējā līmenī

Lai gan ekonomisti prognozē, ka tuvākajā laikā līdz ar ekonomikas atveseļošanos pasaulē degvielas cenas pieaugs, Latvijas Degvielas tirgotāju asociācijas vadītājs Ojārs Karčevskis prognozē, ka Latvijā cenas paliks pašreizējā līmenī.

Intervijā Latvijas Radio viņš pauda cerību, ka cenu kāpums nebūs straujš.

Viņš arī atgādina, ka Latvijā ir lētākā degviela Baltijā – Igaunijā tā ir par diviem santīmiem dārgāka, bet Lietuvā – pat par sešiem santīmiem dārgāka. Turklāt degvielas cenas šobrīd esot zemākas nekā tas bija 2008. gadā. Tāpēc ažiotāža par to, ka Latvijā ir dārga degviela, esot lieka.

Karčevskis arī neatbalsta gaidāmo protesta akciju pret augstajām degvielas cenām, jo uzskata, ka ir jāiesniedz priekšlikumi, kā samazināt degvielas cenu, ja kādam liekas, ka cena Latvijā nav pareiza.

«Ja kādam ir idejas, kā samazināt cenu Latvijā, viņš var vērsties asociācijā – varbūt ir idejas un priekšlikumi – mēs labprāt uzklausīsim, kā tad samazināt degvielas cenas,» viņš sacīja.