Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Veiksmīgi finišējusi jau sestā «Piedzīvojumu diena»

Ceļojumu portāls «iCelo.lv» 24. aprīlī organizēja šogad jau otro «Piedzīvojuma Dienu». Atsaucība pasākumam arī šoreiz bija liela – piedalījās ne vien rūdītas Piedzīvojuma Dienas komanda, bet arī debitanti. Kopumā vairāk kā 240 dalībnieku.

Šī piedzīvojuma uzdevumi bija Vidzemes novadā – iespēja iepazīt dažādos tūrisma objekts. Ar kopīgu sapulci un rīta kafiju krodziņā «Mazais Ansis» Rubenē iesākam piedzīvojumu «Kad galvā pavasaris». Pēc katrai komanda dotā starta un saņemtajiem uzdevumiem, komandas devās ceļā. Katra komanda pati plānoja uzdevumu maršrutu, jo neviens no uzdevumiem nav obligāts – tos katra komanda pati izvēlas pēc brīvas izvēles. Uzdevumi plānoti tā, lai ikviens atrastu saviem spēkiem un vēlmēm piemērotākos. Katrā piedzīvojumā dalībnieki atzīst, ka bijuši drosmīgi, lai iemācītos kaut ko jaunu. Piemēram, mūzikas studijā «Mucenieki» komandām bija iespēja izvēlēties vienu no populārām latviešu dziesmu melodijām, sacerēt dziesmu vārdus un to iedziedāt. Jautri bija ne vien populāriem mūziķiem, bet arī tiem, kuri pirmo reizi pabijuši mūzikas studijā un paši iedziedājuši dziesmu. «iCelo.lv» arhīvā video materiāliem pievienojies arī mūzikas ieraksts.

Fiziski aktīvie azartu atrada kāpjot alpīnistu sienā vai piedaloties uzdevumā, kurā soli pa solim bija jāliek augstāk kastes, uz kurām pašam jāmēģina nostāvēt. Daži dalībnieki atzina, ka paši bija izbrīnīti par savām aktieru spējām, jo vienā no uzdevumiem bija jāiejūtas dažādu dzīvnieku tēlos un jānospēlē etīde.

Arī visā Latvijā todien notikusī talka mums negāja secen. Katrai komandai bija uzdevums palīdzēt pa ceļam redzētajiem talciniekiem.

Uzdevumu patiešām bija daudz un gana interesanti. Visus tos paveikt vienā dienā nevarētu. Taču to daudzveidība ļāva komandām pašiem izvēlēties piemērotākos.

Piedzīvojumā komandas krāja punktus, uzvarēja komanda ar vairāk savāktiem punktiem. Apbalvošanas pasākumā ar vērtīgām balvām apbalojām pirmo trīs vietu ieguvējus, atraktīvāko komandu, labāko foto un video autorus.