Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Porsche» atsauc visus «Panamera» modeļus

Vācijas ekskluzīvo sporta automašīnu ražošanas kompānija «Porsche» nolēmusi atsaukt visus nesen pārdotos 11 324 «Panamera» modeļus, jo tajos konstatētas iespējamas problēmas ar drošības jostas stiprinājumiem, teikts otrdien publiskotajā uzņēmuma paziņojumā.

«Porsche» preses pārstāvis norādīja, ka piesardzības automašīnu atsaukšana paredzēta, jo drošības jostas stiprinājumi «Panamera» modeļos, kas

tirdzniecībā nonāca tikai 2009.gada septembrī, varētu nefunkcionēt, kad priekšējie sēdekļi tiek noregulēti maksimāli uz priekšu.

«Par negadījumiem ziņas nav saņemtas,» piebilda pārstāvis.

«Panamera» ir «Porsche» jaunākais modelis, kura cena Vācijā ir no 75 899 eiro (53 342 lati) līdz 135 154 eiro (94 986 lati) par jaudīgāko versiju.

Kompānija plāno gadā pārdot 20 000 «Panamera» automašīnu un cer, ka šis modelis veicinās uzņēmuma izaugsmi un peļņas pieaugumu pēc globālās ekonomikas krīzes laikā piedzīvotās lejupslīdes.

Šogad Latvijā reģistrētas divas «Porsche Panamera 4S» automašīnas, savukārt pērn - viena.

Kā ziņots, Vācijas autoražotājs «Volkswagen» par 3,9 miljardiem eiro (2,7 miljardiem latu) pagājušā gada nogalē iegādājās 49,9% «Porsche» akciju.

Plānots, ka «Volkswagen» varētu pilnībā pārņemt «Porsche» līdz 2011.gadam.