Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Reida laikā aiztur meklēšanā esošu izklaides vietas pārvaldnieku

Rīgas Pašvaldības policijas darbinieki naktī uz piektdienu veikuši reidu vairākās izklaides vietās un konstatējuši būtiskus administratīva rakstura pārkāpumus, informē Pašvaldības policija.

Kādā kafejnīcā Vāgnera ielā dastādīti apskates protokoli un uzsākta administratīvā lietvedība gan par autortiesību un blakustiesību objektu izmantošanu publiskā izpildījumā bez licences, gan ugunsdrošības prasību pārkāpšanu, kā arī konstatēta fiziskās personas datu apstrāde bez likumā noteiktās reģistrēšanas vai bez personas datu aizsardzības speciālista reģistrēšanas Datu valsts inspekcijā.

Turklāt, pēc personas datu pārbaudes atklājot, ka izklaides vietas pārvaldnieks izsludināts policijas meklēšanā, vīrietis aizturēts un nodots Valsts policijai.

Kādā citā bārā, kas atrodas Kalēju ielā, konstatēti akcizēto preču realizācijas noteikumu pārkāpumi, kuru konstatēšanas gadījumā izņemtas alkoholiskā dzēriena pudeles bez akcīzes nodokļa markas, tāpat konfiscēti viltoti mūzikas CD.

Klubā, kas atrodas Meierovica bulvārī, uzsākta administratīvā lietvedība par patvaļīgu izkārtņu izvietošanu, nepiedalīšanos pašvaldības organizētajā sadzīves atkritumu savākšanā, kā arī likumā noteikto smēķēšanas ierobežojumu neievērošanu.