Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noskaidrotas Rīgas un Rīgas rajona sportiskākās klases

«ZZ Čempionāta» pusfinālā Rīgā spraigās sacensībās starp 40 klasēm jeb vairāk nekā 1000 skolēniem, tika noskaidrotas sportiskākie galvaspilsētas jaunieši, kuri piedalīsies «ZZ Čempionāta» lielajā finālā.

Par Rīgas un Rīgas rajona pusfināla uzvarētājiem kļuva Rīgas Centra humanitārās vidusskolas 8.a klase un Rīgas Tehniskās koledžas profesionālās vidusskolas 11. klase. Turklāt vienā no aizraujošākajām čempionāta disciplīnām – spēka pārbaudījumā - tika pārspēts pagājušajā nedēļā Talsu pusfinālā uzstādītais rekords. Rīgas Pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas 10.s klases skolēns savu klasesbiedreni spēja uz rokām noturēt 25 minūtes, par 2 minūtēm pārspējot iepriekšējo rekordu.

Pasākumā dalībniekiem līdzi juta un par sportisku atmosfēru rūpējās «ZZ Čempionāta» galvenais sporta skolotājs Ufo, kā arī «Zelta Zivtiņas» varoņi. Rīgas pusfināla noslēgumā katrā no klašu grupām (6.- 8. klase un 10. – 11. klase) tika noskaidroti uzvarētāji, kas piedalīsies lielajā finālā 6. jūnijā Rīgā un cīnīsies ne tikai par sportiskākās klases titulu, bet arī ceļojumu uz saulaino Itāliju un citām vērtīgām balvām.

«ZZ Čempionāta» ceturtajā pusfinālā Rīgā 6. – 8. klašu grupā, uzvaru guva Rīgas Centra humanitārās vidusskolas 8.a klase, savukārt godpilnajā otrajā vietā ierindojās Rīgas Franču liceja 8.a klase. Abas klases saņēmu iespēju cīnīties par sportiskākās klases titulu «ZZ Čempionāta» Lielajā finālā Rīgā.«Mūsu klasē mācās ļoti talantīgi cilvēki. Kad visi sanākam kopā, varam kalnus gāzt! Esmu pārliecināta, ka tieši mēs uzvarēsim Lielajā «ZZ Čempionāta» finālā 6.jūnijā!» atklāj Rīgas Centra humanitārās vidusskolas 8.a klases pārstāve Agnese.

10 -11.klašu grupā labākie bija Rīgas Tehniskās koledžas profesionālās vidusskolas 11.klase (EL-2), aiz sevis atstājot Rīgas 6.vidusskolas 11.a klasi. Pirmo divu vietu ieguvēji balvās saņēma īpašus čemodānus, pilnus ar dāvanām no «Zelta Zivtiņas».

Kā jau ierasts, arī šoreiz ZZ Čempionāta žūrija skolēniem piešķīra dažādas pārsteiguma balvas – gan par atraktīvāko un neparastāko klases noformējumu, gan visinteresantāko klases saukli. Balvas par labāko noformējumu šoreiz saņēma Jūrmalas sākumskolas «Atvase» 6.a klase un Rīgas 93.vidusskolas 10.a klase. Par labāko un draudzīgāko komandas saukli balvu saņēma Iļģuciema vidusskolas 7.klase un Rīgas pilsētas 3.ģimnāzijas 11.f klase.

Pasākuma laikā īpašas pārsteiguma balvas dāvāja arī čempionāta draugi un atbalstītāji.

«ZZ Čempionāta» pusfināli «Zelta Zivtiņas» seriāla jauniešu un sporta skolotāja Ufo vadībā notiks vēl 4 Latvijas pilsētās: 5. maijā Cēsīs, 7. maijā Valmierā, 10. maijā Jēkabpilī, 12.maijā Jelgavā. ZZ Čempionāta fināls notiks 6. jūnijā Rīgā. Lielākajai daļai no čempionāta pusfināla posmiem būs iespējams sekot līdzi arī LNT raidījumā «Tautas Balss».

Čempionātu organizē priekšapmaksas sarunu karte «Zelta Zivtiņa» sadarbībā ar jauniešu organizāciju «Avantis». Tā mērķis ir popularizēt sportu kā azartisku, interesantu un veselīgu laika pavadīšanas veidu.