Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

<i>Lea</i> ar Mārtiņu Freimani satiekas «Autobusā»

Viena no LNT šova «O!Kartes Akadēmija» interesantākās balss īpašniecēm Lea (Lelde Barbāne), kura pameta šovu pirms vairākām nedēļām, ir satikusies radošā tandēmā ar daudzu populāru dziesmu autoru Mārtiņu Freimani, kurš viņai uzticējis pilnīgi jaunu dziesmu [s:32954], kuras ierakstā arī pats piedalījies.

Mārtiņš Freimanis: «Man bija interesanti ar viņu strādāt. Man patika, ka viņa var būt mainīga un mazliet bija ar mieru «lauzt» savus dziedāšanas ieradumus. Es mazliet «iztaisnoju» viņas balsi,» smaidot piebilst pieredzējušais mūziķis.

Lea: «Tā man atkal bija jauna pieredze. Neko tādu vēl dziedājusi nebiju, tāpēc ar nepacietību gaidu, kā to uztvers klausītāji. Mārtiņa piedalīšanās ierakstā ienesa pavisam negaidītas krāsas.»

Jau iepriekš informējām, ka izdošanai tiek gatavota LNT šova «O!Kartes Akadēmija» studentu kopīgais ierakstu CD albums, kurā būs apkopoti jauno dziedātāju pirmie studijas darbi. Vairākas no dziesmām būs jau izskanējušas šovā, bet lielākā daļa ir pilnīgi jaunas, studentu pašu vai pazīstamu autoru speciāli viņiem rakstītas dziesmas. Šādā veidā jauniešiem tiek dota iespēja turpināt savu karjeru jau pēc tam, kad šovs būs beidzies, jo albumā iekļautās dziesmas būs viņu tālākās karjeras vizītkartes.

Dziesmas Mp3 jau tagad atrodams portālā «Doremi.lv».