Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Āboltiņa: Repše nekad nav izvairījies no atbildības

Finanšu ministra Einara Repšes (JL) lēmums pēc vēlēšanām pamest aktīvo politiku nav saistāms ar domstarpībām viņa dibinātajā partijā «Jaunais laiks». Šis lēmums ir paša ministra izvēle.

JL vadītāja Solvita Āboltiņa intervijā LTV raidījumā «Labrīt, Latvija!» slavēja Repši norādot, ka «viņš ir JL dibinātājs, kas atnesa jaunu politisko laikmetu Latvijā.» «Viņš vienmēr būs JL simbols,» sacīja Āboltiņa.

Pamest politiku ir Repšes paša izvēle, taču to nekādā gadījumā nevar nosaukt par izvairīšanos no atbildības. «Ministra pienākumi prasa lielu ieguldījumu. Toreiz [kad Repše pārņēma Finanšu ministriju] finanšu ministra reputācija bija zema, kas tagad neapšaubāmi uzlabojusies. Repše nekad nav vairījies no atbildības,» pauda JL vadītāja.

Jau ziņots, ka Repše nolēmis nekandidēt rudenī gaidāmajās 10. Saeimas vēlēšanās. Taču viņš turpinās atbalstīs partiju apvienības «Vienotība» idejas un paliek uzticīgs Jl  ideāliem.

Viņš arī negrasās pamest Latviju un jebkurā laikā ir gatavs dalīties pieredzē un sniegt savu padomu, ja tāds būs nepieciešams.