Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pavasarīgs sveiciens un padomi no Ritas Lasmanes

«Cauri plūdiem, zemestrīcēm un vulkānu izvirdumiem esam sagaidījuši ziedu mēnesi maiju!

Tfu, tfu, tfu, lai nu laiks daudzmaz godam noturas! Jo kā citādi puiši meitas vedīs zaļumos pa mīksto sūnu pavārtīties? Nepatīk pa sūnu un skujām? Paklājiet plediņu! Bail no skudrām? Jūs labāk paliksiet mašīnas salonā? Bet tad nebūs ko atcerēties!

Es, piemēram, visu mūžu atceros, ka kaisles uzplūdos i nejutu mīzeņu niknos kodiens, savukārt pēcāk visa kreisā rumpīša puse tirpa vai trīs dienas. Izrādās - mēs ar mīļoto vīrieti kā piemīlīgākās un maigākās sūnas kā reiz izvēlējāmies tieši tās pašas, kuras sarkanās skudras sev bija noskatījušās par pūžņa vietu. Nu, lūk, man ir ko atcerēties. Cilvēka prāts tā organizēts, ka labāk atceras kādu spilgtu notikumu nekā ikdienas rutīnas darbības. Man par īpašām šīs atmiņas padara skudras, tuvība dabai un īpašā meža smarža. Seksa laikā cilvēka smaržas uztvere saasinās. Mašīnā neko tādu nevar izbaudīt. Nu ja nu vienīgais ir iespējams baudīt degvielas, smēreļļu un dzelžu smaržu, varbūt vēl gaisa atsvaidzinātāja sintētisko aromu. Nav arī ne vainas šim smaržām, tikai tās ne pārāk tuvina Dabai.

Dabas māmuļa nu reiz iekārtojusi tā, ka zemes, koku un dažādo augu smaržas veicina hormonu rosīšanos. Ne velti pavasarī līdz ar sniega nokušanu mēs visi kļūstam nemierīgi un sākam lūkoties pēc kādiem piedzīvojumiem. Pie vainas tur ne tikai pavasaris kā tāds, ne tikai pirmie mīlīgie saules stari, bet arī dabīgie aromāti.

Bet par piedzīvojumiem runājot, nevajadzētu šo vārdu tulkot tikai kā jaunu seksuālu piedzīvojumu meklējumus. Piedzīvojumu var izbaudīt arī kopā ar pastāvīgu partneri. Jūs jautāsiet - kā? Jūs teiksiet - tur taču viss zināms! Ticiet man, nevienas attiecības nevar izsmelt līdz galam, ja vien pie šīm attiecībām pieiet radoši un neslinko. Pavisam nesen man kāds precēts vīrs jautāja, kas vislabāk patīk sievietēm. Viņš gribēja zināt kādu īpašu pozu. Es atbildēju, ka romantiski pārsteigumi. Visas kamasutras var stāvēt pie ratiem!

Jebkura sieviete paliks mitra un krietni uzbudināsies, ja ieraudzīs kā viņas vīrietis ir papūlējies sagādāt romantisku pārsteigumu. Kaut vai paņēmis aiz rokas, izvedis no ikdienas un aizvedis kaut vai uz meža pļaviņu, kur iepriekš paklāts plediņš un izpušķots ar meža puķītēm. Muļķe būs tā sieviete, kas tamlīdzīgas pūles nenovērtēs. Mums visiem ir jābūt atvērtiem un gataviem saņemt pārsteigumus. Tāpat kā gribošiem sagatavot pārsteigumus. Galu galā arī sānsoļi ir tie paši pārsteigumu meklējumi.

Mīkstas Jums sūnas mežu norās!»