Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dēls nogalina māti. Līķi iemet upē

Iepriekš policija lūdza plašsaziņas līdzekļu palīdzību, lai noskaidrotu kādas nezināmas mirušas sievietes personību, kuras līķis 2010. gada 19. aprīļa rītā tika atrasts ūdenī, Ventspilī, Kr. Valdemāra ielā, vecajā zvejas ostā, portālam «Apollo» pavēstīja Ventspils policijas pārstāve Jolanta Knīse.

Par notikušo tika sākts kriminālprocess un nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.

Sieviete ir atpazīta, viņas personība noskaidrota, un saņemta informācija arī no ekspertiem par to, ka sievietei konstatēts žokļa lūzums.

Konstatētie miesas bojājumi radīja pamatotas aizdomas, ka noticis noziegums.

Ventspils policijas darbinieki, turpinot izmeklēšanu, noskaidroja, ka 79 gadus vecajai sievietei miesas bojājumus, iespējams, nodarījis dēls.

Policija aizturējusi 59 gadus veco vīrieti aizdomās par nozieguma izdarīšanu un tā slēpšanu. Noskaidrots, ka vīrietis māti pagrūdis, sieviete pēc kritiena  mirusi. Vīrietis viņu naktī no notikuma vietas aiznesis uz Ventu, ar nolūku inscenēt noslīkšanu.

Aizdomās turētais, kurš jau agrāk tiesāts par smagu noziegumu, aizturēts. Tiks lemts par viņam piemērojamo sankciju, turpinās pirmstiesas izmeklēšana.