Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bērns ar auto notriecis savu vecmāmiņu. Kā notika traģēdija?

«Apollo» jau vēstīja, ka [s:33019]. Izrādījies, ka sieviete bijusi mazā zēna vecmāmiņa, vēstī «Postimees». Bērna māte Svetlana ir cietušās sievietes meita. Viņa «Postimees» pastāstījusi, kā notika traģēdija.

Apmēram pulksten 13 ģimene - mamma, puisēns un vecmāmiņa grasījās doties uz vasarnīcu. Puikas tēvs tobrīd bija darbā. Sākumā no dzīvokļa iznākusi vecmāmiņa un mazdēls. Mamma nedaudz aizkavējusies un iznākusi pēc apmēram piecām minūtēm.

Kad Svetlana kāpa lejā pa trepēm, viņa pa logu ieraudzīja, ka auto nav novietots stāvvietā, bet gan sāniski zālājā. Kad viņa iznāca no nama kāpņutelpas, viņa ieraudzīja, ka auto aizmugurējās durvis bija atvērtas, bērns stāvēja blakus mašīnai, bet vecmāmiņa nebija redzama.

Mamma jautājusi dēlam, kur palikusi vecmāmiņa. Puisēns teicis, ka viņš nezina. Mamma iekāpusi auto salonā: atslēgas bijušas aizdedzē, auto iedarbināts. Svetlana izvilkusi atslēgas, kāpusi ārā un tikai tad ieraudzījusi, ka no mašīnas apakšas redzama vecmāmiņas kāja.

Svetlana nekavējoties izsaukusi glābējus, taču viņiem vairs nav izdevies sievietei palīdzēt.

Kā paskaidroja bērns, viņš iedarbinājis mašīnu, bet «tā sākusi braukt atpakaļ».

Svetlana pieļauj, ka viņas māte, iespējams, vēlējusies auto bagāžas nodalījumā ielikt kaut kādas mantas un tādēļ atvērusi aizmugurējās durvis. Tajā brīdī, visticamāk, nelaime notikusi.

Tāpat Svetlana norāda, ka puisēns traģēdijas brīdī nav bijis viens pats. Viņu pieskatījusi vecmāmiņa.

To, kā bērna rokās nokļuvušas automašīnas atslēgas, Svetlana skaidro ar mūžīgo maza bērna interesi par lietām, pasauli.

«Vainot notikušajā mazuli ir cietsirdīgi un nav taisnīgi. Viņš nemaz nav sapratis, ko ir izdarījis,» sacījusi Svetlana.