Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iemācies pavest īstu sievieti. I daļa

Tātad, vispirms jātiek skaidrībā, kas ir īsta sieviete? Šaubu nav – katram potenciālam pavedējam būs savs individuāls viedoklis par to, kas ir īsta sieviete. Tiesa, dažos punktos šis viedoklis sakritīs. Noteikti īsta sieviete ir kas noslēpumains un grūti iekarojams, kur nu vēl pavedams. Īsta sieviete vīrietim ir izaicinājums!

Kas tad slēpjas aiz izaicinājuma, uz kura ar lieliem burtiem uzrakstīts ĪSTĀ SIEVIETE? Tur slēpjas, pirmkārt, liela mīkla; ko vēlas sievietes? Sieviešu vēlmes ir tik daudzslāņainas un izplūdušas un reizē pavisam noteiktas. Turklāt konkrētību šajās vēlmēs ir samērā grūti samanīt. Nabaga vīrišķim labu laiku jāpadomā, lai izlobītu patiesības graudu. Piemēram, sieviete paziņo, ka gribot, lai viss ir labi! Tiec nu gudrs, kam jābūt labi. Kas ir VISS, kam jābūt labi? Vai tām jābūt vēl slaidākām kājām, mazāk piekasīgam šefam, rēķinam bankā, kas rakstāms vismaz no pieciem cipariem, vai jaunām kurpēm? Sieviešu domāšanas veids krietni atšķiras no vīriešu. Tāpat atšķiras veids, kādā tiek izteiktas vēlmes. Sievietes, pretēji visiem loģikas likumiem, pūlas savas vēlmes izteikt pēc iespējas aizplīvurotā veidā. Īpaši aizplīvurota tiek informācija par seksuālām vēlmēm. Sieviešuprāt vīriešiem ir jāuzmin, kā viņas jāapmierina. Tiesa, pašas vien arī cieš no tamlīdzīgas uzvedības.

Tad par ko tik neatlaidīgi klusē sievietes?

Īstenībā par glāstiem un maigiem vārdiem, kas nepieciešami pirms seksa. Vēlams veikli mijot glāstus ar vārdiem, izturēt pusstundu, pirms mazais draudziņš, gailītis, dukurs utt. ir iekļuvis tur, kur kārojis nokļūt. Tamlīdzīgai taktikai par labu liecina neskaitāmas aptaujas, kas tiek veiktas daudzās valstīs, kā arī privātas meiteņu sarunas, kas norisinās tepat Latvijā. Lai arī iepriekš minētais nav nekāds noslēpums un par to tiek klāstīts gadu desmitiem - tik vai tā netrūkst ātro uzlecēju un fikso nobeidzēju. Vai tiešām neviena nav viņiem pateikusi, ka ar steidzīgā seksa tehniku kaut kas nav kārtībā? Pēc visa spriežot nav. Atgriežoties pie sieviešu atšķirīgās uzvedības, nebūtu no lieka zināt, ka sievietēm piemīt iedzimts delikātums. Nav runa par absolūtām muļķēm, kas nemāk uzvesties ne sabiedrībā, ne gultā. Runa, protams, ir par ĪSTĀM SIEVIETĒM. Baidīdamās «aizskart vīrieša viegli ievainojamo dvēseli», sievietes nereti delikāti klusē, ka partnera steigas dēļ seksuālais apmierinājums ir izpalicis. Lai gan drīzāk tam mūlāpam derētu ievainot to dvēseli, ja jau nav mācējis godam uzvesties un sagādāt baudu abiem.

Sievietēm nepieciešama papildus stimulācija:

Turklāt šī stimulācija veicama ārpus gultas. Vīriešuprāt darbībām, par ko ir runa, maz sakara ar seksu. Savukārt, sieviešuprāt, romantiskas situācijas sagādāšana, drosmīga rīcība, dāvana, kas apliecina ieinteresētību viņas personā un pārējās lietas, kas piederas pie aplidošanas uzkurina sievietes seksuālo interesi par vīrieti.

Visām sievietēm gribas, lai viņu dēļ zaudē galvu un dara muļķības:

Galvu varbūt gluži nevajag zaudēt, bet kādu muļķībiņu gan varētu pastrādāt. Piemēram: pretī mīļotās logiem izveidot uzrakstu, kurā tiek apliecināts jūtas, nīkšana pie mīļotās durvīm, vēlams naktī, uguņošana par godu sirdsdāmai. Īsāk sakot: jūsu fantāzijai ir iespēja izvērsties. Nebremzējiet sevi! Tas nesīs bagātīgus augļus kaislīga seksa veidā.

Sievietēm patīk uzstājīgie:

Uzstājībai gan jābūt gudrai. Jāteic, ka tie vīriešu kārtas pārstāvji, kas sirgst ar izteiktām mazvērtības sajūtām, ar grūtībām saprot, ka sievietes «nē» nereti nozīmē «jā». Ja iecerētā sieviete tiek aicināta uz kādu kafiju vai citu dzērienu, tad jābūt pilnīgi gatavam tam, ka viņa gan lauzīsies, gan klīrēsies. Galu galā viņai taču jādemonstrē sava ne tik viegla pieejamība. Nekādā gadījumā nemetieties prom pēc pirmā atteikuma, pār plecu novelkot: tad jau citu reizi. Bet arī nekļūstat dīvaini spītīgs, kas iecirtīgi neatstājas.

Nākamos padomus lasi svētdien!