Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iemācies pavest īstu sievieti. II daļa

Ar pirmajiem padomiem iepazīstinājām ([s:33023]). Rita Lasmane turpina sniegt padomus sievietes pavešanā.

Tātad, vispirms jātiek skaidrībā, kas ir īsta sieviete? Šaubu nav – katram potenciālam pavedējam būs savs individuāls viedoklis par to, kas ir īsta sieviete. Tiesa, dažos punktos šis viedoklis sakritīs. Noteikti īsta sieviete ir kas noslēpumains un grūti iekarojams, kur nu vēl pavedams. Īsta sieviete vīrietim ir izaicinājums!

Sievietēm arī patīk dažādība seksā, tikai viņas kautrējas atzīties:

Ja sievietei tiek piedāvāts kas jauns un eksotisks no seksa prieku klāsta, nav jābrīnās, ka viņa līdzīgi kā kafijas dzeršanas gadījumā iesākumā paklīrēsies. Tas tik skata pēc. Izrādās, 46% sieviešu dievina anālo seksu, 20% labprāt izbaudītu viendzimuma seksu, bet 90% ļautos kaislei eksotiskās vietās, īpaši mežā. Tā nu viņas nakts klusumā sapņo un ilgojas, bet neatzīstas. Tieši tāpēc vīriešu pienākums ir maigi pierunāt.

Sievietes dievina skūpstīšanos:

Nereti sievietēm skūpstīšanās ir pirmajā vietā un tikai pēc tam sekss. Uzskata to par daudz intīmāku pasākumu nekā orālais sekss. Senākās profesijas pārstāves, kas mēdz piedāvāt visa veida seksu, neparko neskūpstīsies ar klientu. Jo viņas, gluži tāpat kā visas sievietes, uzskata, ka skūpstīties var tikai ar tuvu un mīļu cilvēku. Tā kā sievietes sirdi var daudz vieglāk iekarot ar skūpstiem, bet, ja sirds iekarota, tad jau nav tālu līdz gultas varoņdarbiem.

Sievietēm nepatīk, ja netiek novērtēts tas, kā viņas gatavojušās tikšanās brīdim:

Intīmiem tikšanās brīžiem sievietes gatavojās īpaši cītīgi. Tiek gādāts jauns tērps, satriecoši skaista un dārga veļa, pat gatavotas vakariņas. Bet ja viņas kavalieris notrauš galda smalko vakariņu servējumu, noplēš rūpīgi gādāto no dāmas rumpja un uz tā paša galda izdrāž, tad pirmajā reizē, iespējams, tas glaimos dāmas patmīlai. Savukārt nav ne mazāko šaubu, ka pēc trešās reizes ar tamlīdzīgu scenāriju, tiks pieņemts lēmums dārgo un smalko veļu demonstrēt kādam, kas spēj novērtēt dāmas pūliņus.

Sievietes seksu uzskata par dienas notikumu turpinājumu:

Ja dienas garumā vīrietis ir sīki kašķējies vai strīdējies ne pa jokam, ja izrādījis uzmanību kādai citai sievietei, tad nav ko brīnīties, ka gultā vakarā paliek bešā. Negribas vīriešiem saprast, ka sievietes seksu uzskata par dienas notikumu turpinājumu. Jebkurš stress mazina vai pat likvidē jebkuru seksuālo iekāri. Savukārt vīrieši ir spējīgi abstrahēties no dienas nepatīkamiem notikumiem un momentā pārslēgties uz rotaļīgi seksīgu noskaņojumu. Tāpēc nereti rodas strīdi un pārpratumi. Mēģināt sievietēm pārmest vai darīt to pašu vīriešiem nav jēgas. Tie ir Dabas iekārtoti mehānismi. Labāk tos ņemt vērā un izvairīties no liekiem stresiem.