Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Stepaņenko: nepieciešamas idejas Arkādijas parka attīstībai

Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas deputāti izbraukuma sēdē iepazinās ar Pārdaugavas parku stāvokli. Viņi apskatīja Arkādijas parku, (arī Mazo Arkādijas parku), Māras dīķa apkārtni, Uzvaras parku, Dzegužkalnu un Nordeķu parku, portālu «Apollo» informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Mājokļu un vides komitejas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko atzina, ka pašvaldības aģentūra «Rīgas dārzi un parki» labi veic sabiedrisko apstādījumu teritoriju kopšanas darbus. Vienlaikus viņš uzsvēra, ka pašvaldībai vairāk uzmanības jāvelta parku infrastruktūras attīstībai. «Mums ir nepieciešamas idejas Arkādijas parka attīstībai, lai šo teritoriju varētu izmantot kultūras pasākumu rīkošanai un aktīvai atpūtai,» teica komitejas priekšsēdētājs.

Arī «Rīgas dārzu un parku» pārstāvji uzsvēra, ka vēlas, lai sabiedriskie apstādījumi vairāk tiktu izmantoti dažādu pasākumu rīkošanai, piemēram, Dzegužkalnā ir iespējams izmantot brīvdabas estrādi.

Komitejas deputāti ir iecerējuši nākotnē doties izbraukuma sēdēs uz Rīgas centra, kā arī Ziemeļu rajona un Austrumu rajona parkiem.