Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Žirinovskis pārliecināts, ka būs Krievijas prezidents

Krievijas skandalozais politiķis Vladimirs Žirinovskis tic, ka kļūs par Krievijas politiķi un viņam tam ir arī savs izskaidrojums.

«To nesaku vienkārši tāpat, es spriežu pēc loģikas — komunisti pie varas neatgriezīsies, Jeļcina komanda neatgriezīsies, bet pašreizējā komanda 2012.gadā pie varas būs jau divpadsmito gadu. Tas ir cikls, un vēlētājiem nepatīk, ja viena komanda pie varas ir tik ilgu laiku,» intervijā «Dienas» pielikumam «Sestdiena» savu pārliecību pamato Žirinovskis.

Viņš nedomā, ka krievi ir idioti un atkal balsos par tiem pašiem. Ja dzīve strauji uzlabosies, tad viņam uzvarēt būšot grūti, bet ja viss paliks, kā ir, tad viņam ir izredzes.

Žirinovskis arī norāda, ka viņu vairs nedēvē par politisko ākstu. Agrāk viņš tā saukts, jo nebija pie kā piesieties.

«Neesmu sēdējis cietumā, neesmu ārstējies psihenē, neesmu alkoholiķis, pat nesmēķēju, neesmu meitu ģēģeris, esmu labi izglītots. Bet kaut ko atrast vajadzēja. Kad agrāk braucu pie vēlētājiem, politiskos jautājumus pasniedzu tādā veidā, kas viņos izsauca smieklus. Izsmēju tos, par kuriem runāju,» politiķis stāsta.