Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Georga lentīšu dalīšana Rīgas centrā izraisa lielu rīdzinieku interesi

Georga lentīšu dalīšana pie tirdzniecības centra «Origo» šodien izraisīja lielu rīdzinieku interesi, un akcijas norises sākumā gribētājiem nācās pat stāvēt rindā, novēroja aģentūra LETA.

Lentītes iegūt vēlējās visu gadagājumu cilvēki, un bieži tika ņemtas pat vairākas. Kā aģentūrai LETA atzina kāda pensionāre, Georga lentītes plānojot izdalīt arī kaimiņienēm, tāpēc paņēmusi vairākas.

Akcijas laikā tirdzniecības centra «Origo» apkārtnē bija novērojami vairāki cilvēki ar pie krūtīm piespraustām melni-oranžajām lentēm.

Kaut arī akcijas sākumā ap lentīšu dalītājiem bija sastājies prāvs cilvēku pulks, tomēr akcijas rīkotāji izturējās ļoti pasīvi un pēc pirmajām 20 minūtēm, noplokot pirmajam interesentu vilnim, lentīšu dalītāju skaits ievērojami pārsniedza gribētāju skaitu, radot šaubas, vai sagatavotās 10 000 lentītes izdosies realizēt.

Kā novēroja aģentūra LETA, lentīšu dalīšanā bija iesaistīti vairāk nekā desmit cilvēki, tostarp arī mazi bērni.

Kā ziņots, jauniešu kustība «Vienota Latvija», noslēdzot projektu «Dzīvā vēsture», šodien pie tirdzniecības centra «Origo» rīdziniekiem dala Georga lentītes. Akcijas laikā plānots izdalīt vairāk nekā 10 000 lentīšu.

Jau ziņots, ka svinot Otrā pasaules kara beigu 65.gadadienu, organizācija «9.maijs.lv» Uzvaras parkā pie pieminekļa šodien rīkos dažādus pasākumus.

Šodien svētku koncerts sāksies plkst.14 un turpināsies līdz plkst.21.30. Koncertā uzstāsies daudzi izpildītāji no Rīgas un Latvijas reģioniem, nacionālo biedrību kolektīvi un ansamblis no Baltkrievijas «Verasi». Plkst.20.40 uzstāsies pazīstamais latviešu dziedātājs Ainārs Mielavs.