Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas izlases krekls Manheimā maksā 80 eiro, alus - četri eiro

Pasaules čempionāta rīkotāji līdzjutējiem piedāvā plašu suvenīru klāstu ar čempionāta oficiālo simboliku, kas turnīra pirmajās dienās jau ir ieguvusi lielu hokeja fanu pieprasījumu.

Manheimas SAP arēnā, kur notiek čem pionāta spēles, ir izveidots speciāls suvenīru veikaliņš, kurā iespējams iegādāties visdažādākās ar hokeju saistītas preces, sākot no hokeja ripām un hokeja krekliem, beidzot ar dažādām cepurēm, šallēm, piekariņiem un citiem sīkumiem.

Aģentūra BNS novēroja, ka lielākā piekrišana fanu vidū bija čempionāta oficiālā talismana mazā dinozauriņa mīkstajām rotaļlietām, kuras atkarībā no izmēra maksāja no 15 līdz 30 eiro. Līdzjutēji labprāt iegādājās arī čempionāta oficiālās ripas, kas maksā sešus un desmit eiro.

Pasaules čempionāta cepure maksā 30 eiro, piedevām to var izvēlēties savas valsts nacionālajās krāsās. Suvenīru veikaliņā bija nopērkams arī Latvijas izlases hokeja fanu krekls, kurš maksā 80 eiro.

Čempionāta rīkotāji ir parūpējušies, lai pie arēnas pirms un pēc spēlēm līdzjutējiem būtu plašs izklaižu klāsts. Turpat pie arēnas ir uzslieta liela alus telts, kurā skanot skaļai rokmūzikai hokeja fani var stiprināties ar dažādām uzkodām un alu. Par 0,4 litru glāzi «Warsteiner» alus līdzjutējam nākas šķirties no četriem eiro. Tikpat maksā arī atspirdzinošie gāzētie dzērieni. Līdzīgas cenas ir arī uzkodām - frī kartupeļiem un citiem našķiem.

Kopā Latvijas un Šveices izlašu spēli klātienē noskatījās 7089 līdzjutēji, mazliet lielākā daudzumā esot šveiciešiem. Pirms spēles alus teltī priecājās un spēles noskaņās iejutās vienlīdz daudz abu komandu atbalstītāji. Savukārt jau pēc mača, alus teltī pārsvarā bija šveicieši, kuri skaļi atzīmēja savas komandas uzvaru, kamēr latviešu līdzjutēji, kuri Manheimā ir ap trim tūkstošiem, bija devušies vai nu uz savām dzīvesvietām, vai izklīda pa pilsētas krodziņiem.

Lielākā čempionāta sākuma atzīmēšana notika sestdien atklātajā krogā «Manheimas Balti Krekli», kur naktī uz svētdienu dziesmas skanējušas līdz pusdiviem rītā, aģentūrai BNS pastāstīja tūrisma firmas «Travel Art» darbiniece Ludmila Glazunova. Lai gan latviešu līdzjutēji vēl alkuši izklaidēties, ballīti nācies beigt, jo vietējā likumdošana lustēšanos krogos ilgāk par pusdiviem neparedz, tāpēc tas bija jāslēdz.