Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

No 11. maija sāks tirgot Rīgas «Dinamo» abonementus

No 11. maija plkst. 10:00 būs iespējams iegādāties sezonas abonementus uz Rīgas «Dinamo» mājas spēlēm 2010./2011. gada KHL čempionātā, vēsta kluba mājas lapa.

Kluba vadība nav paaugstinājusi abonementu cenas, turklāt ir izveidotas vairākas jaunas abonementu kategorijas, kā arī ir iespējams iegadāties tos maksājot pa daļām.

Abonementus iespējams iegādāties «Arēnas Rīga» ložu kasēs, otrdienās un ceturtdienās no plkst.10:00 - 18:00. Arī ārpus šī laika to iespējams izdarīt «Arēnas Rīga» interneta mājas lapā «www.arenariga.com» abonementu sadaļā.

Pirmo reizi iespējams abonementu iegādāties maksājot pa daļām. Pirmā iemaksa ir 25% apmērā attiecīgā abonementa cenas, atlikusī summa jāsamaksā līdzīgās daļās, katru mēnesi līdz 15. augustam.  Ja visa summa netiek samaksāta līdz 15. augustam, rezervācija tiek atcelta un maksātājs var saņemt atpakaļ iemaksāto naudu, no kuras tiks ieturēta atkāpšanās summa 10% apmērā no attiecīgā abonementa cenas.

«www.dinamoriga.eu»