Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas pašvaldība nekustamā īpašuma apsaimniekošanai izlietos 5,86 miljonus latu

Pilsētas īpašuma komiteja pirmdien apstiprināja Īpašuma departamenta priekšlikumus kapitālo līdzekļu izlietojumam pašvaldības pamatbudžetā 5 864 546 latu apjomā, portālu «Apollo» Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Programmai «Rīgas domes Īpašuma departamenta darbības un nekustamā īpašuma izmantošanas procesu nodrošinājums» paredzēti 1 914 546 lati un «Investīciju programmas realizācija» - 3 950 000 latu. 333 dažādi remonta, renovācijas un teritorijas labiekārtošanas darbi tiks veikti 175 pašvaldības objektos, no tiem septiņas ir sociālās un veselības aprūpes iestādes, deviņas kultūras un sporta iestādes, 46 skolas un 52 bērnudārzi, pie 35 skolām tika izbūvētas sporta laukumu pamatnes un uzstādīts apgaismojums, pie 23 skolām pieslēgti videonovērošanas kabeļi.

«Lai arī cik ekonomiski sarežģītā laikā mēs dzīvotu, ir lietas, uz kurām taupīt nedrīkst», sacīja Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Andris Ameriks. «Pašvaldības īpašums kalpo visai pilsētai, bet pirmām kārtām mums jādomā par apstākļiem, kādos uzturas bērni, gados vecie cilvēki, slimnieki un invalīdi».