Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Štāls: uzbrukumā mūsu maiņai ir brīva vaļa

Latvijas izlases uzbrucējs Juris Štāls, kurš katrā no divām Manheimā aizvadītajām spēlēm ir nopelnījis pa rezultatīvai piespēlei, pēc mača pret Kanādu Latvijas žurnālistiem sacīja, ka priecāsies, ja mačā pret Itāliju ceturtā maiņa paliks tukšā, taču vārtus gūs citi un Latvijas izlase uzvarēs.

«Mēs spēlējam kā komanda, tagad nav pamats priecāties. Es būšu priecīgs, ja mēs [ceturtā maiņa] rīt neiemetīsim, bet noturēsim savus vārtus tukšus un citi iemetīs. Galvenais šajā spēlē ir uzvarēt,» uzsver Štāls.

Tas, ka tieši ceturtā maiņa pagaidām ir vienīgā, kas spēlējusi rezultatīvi, iespējams, ir saistīts ar to, ka tā vairāk tiecas uz pretinieku vārtiem. «Nezinu, tā ripa kaut kā ir iegājusi vārtos. Spēlējam, neko pārāk nesarežģījam, mūsu maiņas uzdevums ir noturēt rezultātu, neielaist savos vārtos, bet uzbrukumā mums ir brīva vaļa. Tāpēc, ja varam tikt līdz vārtiem, tad pašreiz ir veiksmīgi sanācis, ka tās ripas ir iegājušas,» paskaidroja uzbrucējs, kuram šis ir trešais pasaules čempionāts.

Zaudēt Kanādai nav bijis patīkami, jo īpaši ar tādu rezultātu. «Pirmais periods visu izteica, paši redzējāt, ātri dabūjām aukstu dušu no viņu vairākuma. Taču jāskatās pozitīvi, jāpaņem visas kļūdas, jāizanalizē un jāiet pret Itāliju uz visiem simts,» Štāls uzsvēra, ka trešā spēle būs svarīgākā.

Viņš atzina, ka pret kanādiešiem tiesnesis pieņēmis dažus apšaubāmus lēmumus, jo bijuši arī brīži, kad pēc kanādiešu grūdiena mugurā tiesneša svilpe klusējusi. No otras puses, daļa noraidījumu bijuši pelnīti. «Netikām ar kājām līdzi. Tas ir tiesnešu darbs, kā viņi tiesā, un mēs tur neko nevaram darīt.»