Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atzīmēs grāmatas «Vilcenes stāsts» atvēršanas svētkus

13. maijā, plkst. 16.00, grāmatu veikalā «Jānis Roze» Blaumaņa ielā 31, Grāmatnieka kunga viesistabā notiks Lindas Dreimanes grāmatas «Vilcenes stāsts» atvēršanas svētki.

Pasākumā būs iespēja tikties ar autori un noklausīties fragmentus no jaunā romāna. Uzstāsies arī apgāda «Zvaigzne ABC» pārstāvji, kas pastāstīs par latviešu oriģinālliteratūras tendencēm un attīstību. Pasākuma noslēgumā tiks piedāvāts cienasts – kafija un gardi cepumi.
Linda Dreimane ir konkursa «Zvaigznes grāmata 2008. Latviešu oriģinālliteratūra bērniem un jauniešiem» laureāte, kuras fantāzijas žanra darbs ieguva veicināšanas prēmiju un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

Latviešu literatūrā retais ir uzdrošinājies pievērsties žanram, kas tik ļoti aizrauj jaunos lasītājus. Lindas Dreimanes «Vilcenes stāsts» patiesi nopietni un veiksmīgi uzbur tādu fantāzijas pasauli, kurā ir vieta ne tikai maģijai, nolemtībai un briesmām, bet arī viscildenākajām cilvēciskajām jūtām.

Romāna galvenās varones ir dvīņu māsas Obskva un Piintara, kuras šķirtas uzreiz pēc dzimšanas un uzaudzinātas ļoti atšķirīgos apstākļos. Tomēr sens pareģojums nosaka, ka reiz viņām būs lemts atkal satikties un tas izlems pasaules likteni.