Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Ātruma cilts» un «Tavs Auto» veic jaunus autosporta eksperimentus

Televīzijas raidījumi «Ātruma cilts» un «Tavs Auto» sadarbībā ar Latvijas ralliju organizatoriem veikuši jaunus eksperimentus.

«Tavs auto» sadarbībā ar Kurzemes rallija organizatoriem veikuši dueli, noskaidrojot - ātrāka ir Ivara Slaktera vadītā WRC klases automašīna vai F-2 ātrumlaiva ar Uvi Slakteri pie stūres.

Abi braucamie startēja divās disciplīnās 300 metru distancē - dragreisā un braucienā pa apli.

Raidījuma organizatori pagaidām neatklāj, kas eksperimentā uzvarēja. To būs iespējams vērot maija beigās plānotajā «Tavs auto» raidījumā.

Tikmēr «Ātruma cilts» veidotāji sadarbībā ar «BTA Rally Talsi» organizē Latvijā vēl nebijušu projektu «Baltijas ceļš. Grantētais.» - viena rallija ātrumposma filmēšanu visā tā garumā. Filmēšanā piedalīsies gan profesionāli operatori, gan ierindas rallija apmeklētāji.

«Baltijas ceļš. Grantētais.» organizatori lūdz atsaukties visus autosporta cienītājus, kuri būtu ar mieru piedalīties šī unikālā projekta realizēšanā. Visiem, kas vēlas piedalīties, ir nepieciešama sava videokamera, kas video saglabā «miniDV» kasetēs, koša veste ar atstarotājiem un vēlams arī kameras statīvs.

Pieteikties iespējams sūtot savu kontaktinformāciju, kā arī informāciju pieejamo tehnisko aprīkojumu uz e-pastu «rallijs@atrumacilts.lv».

«BTA Rally Talsi» norisināsies jau šajā nedēļas nogalē 15.maijā un 16.maijā. Savukārt Kurzemes rallijs norisināsies 28.augustā un 29.augustā, bet paralēli ar to Liepājā risināsies arī Latvijas čempionāta posms ātrumlaivām.

Gan «Ātruma cilts», gan «Tavs Auto» raidījumus iespējams vērot Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā.