Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ko pazinēji saka par Ilmāru Poikānu?

Cilvēks, ko policija uzskata par Neo ir 31 gadu vecais Ilmārs Poikāns, izcils matemātiķis, Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūta darbinieks, ceturtdien vēstī laikraksts «Diena».

«Neo ir samērā jauns latvietis ar labu izglītību informācijas tehnoloģiju jomā, viņam ir pagari mati, mēdz lietot brilles,» iepriekš bija minējis Drošības policijas priekšnieks. Tas gan neatbilst patiesībai.

Ilmāru raksturo kā gudru, ģimenisku un gādīgu.

Kareivi Ilmārā viņa draugi un paziņas gan nesaskata, un ziņa, ka Ilmārs varētu būt arī tā dēvētais Neo, visus laikraksta uzrunātos nesen trīsdesmit gadu slieksni pārkāpušā jaunā vīrieša pazinējus šokējusi.

Zināšanas un prasmes gan viņam ir vairāk nekā pietiekamas, lai varētu izdarīt to, ko pastrādāja Neo. «Ja ir Latvijā kvalificēti datorspeciālisti, tad Ilmārs ir viens no pirmajiem kandidātiem,» «Dienai» skolas laika draugu raksturo Vjačeslavs.

Citi avoti «Dienai» stāstīja, ka Ilmārs ir strādājis kādā no projektiem Silikona ielejā un esot arī viens no «One.lv dibinātājiem.

Vīrietim, kā var noprast no viņa draugu teiktā, esot ģimene — sieva un bērni.