Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

KHL kolektīvā līguma nākamajā sezonā nebūs

Kontinentālās hokeja līgas viceprezidents Vladimirs Šalajevs paskaidrojis, kā atrisināts jautājums par nākamās sezonas pamatdokumentiem, vēsta [s:33148].

«Pirmkārt, vēlos pateikt, ka klubu vadītāju apvienība un spēlētāju arodbiedrība tā arī nav spējuši vienoties, tādēļ nākamajā sezonā kolektīvā līguma nebūs,» atklāj Šalajevs. «Tomēr mēs varam arī iztikt bez kolektīvā līguma. Pēc sporta likuma galvenais dokuments, kurš regulē līgas darbību, ir reglaments.»

«Kad kļuva skaidrs, kad attiecības starp darba devējiem un spēlētājiem ir nonākušas strupceļā, bet nākamā sezona draudēja nenotikt, KHL pati izstrādāja reglamenta projektu. Tas par 99% atbilst klubu prasībām. Bet pēc tam, kad līgas prezidents Aleksandrs Medvedevs un spēlētāju arodbiedrības vadītājs Andrejs Kovaļenko parakstīja vienošanos, kas attiecas uz hokejistu darba attiecībām ar klubu, jaunajam reglamentam par 100% jāapmierina arī spēlētājus,» skaidro KHL viceprezidents.  

«Katrā ziņā ar spēlētāju arodbiedrību noslēgtā vienošanās paredz, ka no hokejistu puses nekādu papildus prasību jaunajai sezonai nebūs. Tagad jauno reglamentu jāapstiprina KHL direktoru padomē 17. maijā,» piebilst Šalajevs.