Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Priede: sarunas ar Ozoliņu ir iestrēgušas

Rīgas «Dinamo» ģenerāldirektors Zigmārs Priede intervijā kluba mājaslapā norāda, ka līdzjutējiem būs nedaudz jāpaciešas līdz kļūs zināms sastāvs nākamajai sezonai.

«Šobrīd kluba ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs kopā ar galveno treneri Jūliusu Šupleru izskata jaunpienācēju kandidatūras,» atklāj Priede. «Bet, runājot par pašmāju spēlētājiem, klubs ir izteicis piedāvājumus ar mazāku vai lielāku algas palielinājumu visiem hokejistiem.»

Kluba ģenerāldirektors stāsta, ka vairāki jau ir pieņēmuši nosacījumus un atlikušas tikai formalitātes, daži vēl domājot, bet vēl daži gaidot piedāvājumus no citiem klubiem.

«Zinu, daudzus interesē jautājums saistībā ar Sandi Ozoliņu - taču pagaidām tas ir iestrēdzis. Klubs ir izdarījis piedāvājumu Sandim, taču tas viņu neapmierina, bet klubs nevar apmierināt viņa prasības. Pagaidām pusēm kompromisu nav izdevies atrast,» skaidro Priede.