Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zoodārzā rekonstruēs ēzelīšu un antilopju mītni

Rīgas pilsētas Būvvaldes padomē ceturtdien pieņemts lēmums izsniegt plānošanas un arhitektūras uzdevumu projekta izstrādei zoodārza ēzelīšu un antilopju mītnes rekonstrukcijai par ekspozīciju «Savanna» – mītni zebrām, antilopēm un surikātiem, biznesa portālu «Nozare.lv» informēja Būvvaldes pārstāve Kristīne Pētersone. 

Būvvalde šodien pieņēma lēmumu izsniegt plānošanas un arhitektūras uzdevumu arī viesnīcas rekonstrukcijai Kaļķu ielā 20. 

Priekšlikums viesnīcas rekonstrukcijas laikā pārsegt ēkas pagalmu ar stiklotu jumtu un veidot galerijas telpas tiks nodots izskatīšanai Rīgas vēsturiskā centra saglabāšanas un attīstības padomē, informēja Pētersone. 

Šodien Rīgas pilsētas Būvvaldes padomes sēdē izskatīja divus attīstības priekšlikumus, septiņus pieteikumus nekustamā īpašuma veidošanai, kā arī noteica Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas noteikto kultūrvēsturisko vērtību trim ēkām, tika skatīti arī citi jautājumi. 

Nosakot ēku kultūrvēsturisko vērtības līmeni Rīgas vēsturiskajā centrā un tā aizsardzības zonā, ēka K.Valdemāra ielā 63 un ēkas pagrabs Kaļķu ielā 20 noteikti kā kultūrvēsturiski vērtīgi, savukārt ēka Valmieras ielā 34 noteikta kā ēka ar nelielu kultūrvēsturisku vērtību. 

Padomē pieņemts lēmums izsniegt nosacījumus zemes ierīcības projekta izstrādei zemes gabalu sadalīšanai Gāršas ielā, Jaunciema 5.šķērslīnijā, Jaunciema gatvē, Vienības gatvē 9, Daugavgrīvas ielā 31,k-14, Kabiles ielā 26. Savukārt trim ēkām tiks noteikts kultūrvēsturiskās vērtības līmenis.