Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kā apbraukt Kandavu, ja ievieš caurlaižu sistēmu

Pagaidām gan runas par [s:33171], tomēr lietderīgi būtu noskaidrot, kādas ir alternatīvas, ja šoferim, piemēram, no Rīgas ir jānokļūst Kuldīgā.

Portāls «Apollo» ar «Google Maps» palīdzību apskatīja iespējamos apkārtceļus un izskaitļoja, par cik kilometriem un minūtēm garāks būtu ceļš. Jāņem vērā, ka ceļā pavadītais laiks izskaitļots pieņemot, ka šoferis brauc ar atļauto ātrumu.

Tradicionālais maršruts uz Kuldīgu ir pa Ventspils šoseju, braucot cauri Kandavai, Sabilei un Rendai. Braucot ar atļauto ātrumu, ceļā jāpavada aptuveni divas stundas, nobraucot 154 kilometrus.

Aptuveni par desmit kilometriem garāks ceļš ir braucot no Rīgas pa Liepājas šoseju līdz Saldum, nogriežoties uz Kuldīgu, braucot cauri Lutriņiem. Ceļā jāpavada aptuveni divas ar pusi stundas, turklāt ceļš visu laiku ir asfaltēts.

Nedaudz īsāks par iepriekšējo, taču laika ziņā ir garāks ceļš, ja braucot pa Ventspils šoseju pie Tukuma nogriežas uz Vāni, un brauc cauri Kabilei un Vārmei un tikai tad nonāk Kuldīgā. Maršruts ir 162 kilometrus garš, taču ceļā ir jāpavada gandrīz trīs ar pusi stundas, jo pēc nogriešanās no Ventspils šosejas daudzviet ceļš nav asfaltēts un ir līkumots, kas var ierobežot braukšanas ātrumu.

No Rīgas uz Kuldīgu iespējams nokļūt arī pabraucot garām Kandavas pagriezienam uz Ventspils šosejas. Šoferim ir jābrauc pa Ventspils šoseju līdz pagriezienam uz Stendi, līdz uzbrauks uz Kandavas–Kuldīgas ceļa un tad cauri Rendai uz Kuldīgu. Šis maršruts ir 163,9 kilometrus garš un ceļā jāpavada aptuveni divas stundas un 18 minūtes.

Kā izrādās, varianti, kā apbraukt Kandavu, lai nemaksātu par caurlaidi, ja tādu tomēr ieviesīs, ir vairāki. Turklāt apbraucamie maršruti nav daudz garāki par tradicionālo, vienīgi kāds ir ērtāks, kāds ne tik ērts.