Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jūrmalas domes opozīcija vēlas atstādināt Munkevicu no kapitālsabiedrību pārvaldīšanas

Piektdien Jūrmalas deputātiem tapa zināms, ka ir izsludinātas ārkārtas dalībnieku sapulces pašvaldības kapitālsabiedrībās „Dzintaru koncertzāle” un „Jūrmalas ūdens”, portālam „Apollo” pavēstīja domes opozīcijas līderis un neoficiāli minētais mēra amata kandidāts Romualds Ražuks (PS).

«Tā kā pēdējās dienās ir izskanējušas visai skaļas sūdzības par Jūrmalas pilsētas domes kapitāla daļu turētāja pārstāvja  Munkevica darbību, kā arī pretlikumīgu lēmumu uzspiešanu uzņēmumu valdes locekļiem, Jūrmalas domes deputāti ir spiesti reaģēt,» norāda Ražuks.

«Zīmīgi, ka šis dalībnieku sapulces tiek sasauktas tieši 19.maijā, vienu dienu pirms 20.maijā domes sēdē paredzēta balsojumā par Munkevica atcelšanu no amata,» paziņojumā presei sacīja Ražuks.

Jūrmalas domes priekšsēdētājam piektdien ir iesniegts pieprasījums sasaukt domes ārkārtas sēdi, lai lemtu par domes priekšsēdētāja Munkevica atstādināšanu no kapitāla daļu turētāja pārstāvja pienākumiem un šo pienākumu nodošanu Jūrmalas domes Ekonomikas un attīstības nodaļai.

Domes ārkārtas sēdes sasaucamas ne vēlāk kā triju dienu laikā no pieprasījuma saņemšanas dienas.