Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Rīgas satiksme»: cietušie ir 2 kontrolieri. Pret jaunieti «nagus palaist nevajadzēja»

Patlaban cietušo statuss ir diviem «Rīgas satiksmes» kontrolieriem. Uzņēmumā nav informācijas, ka kāds no cietušajiem jauniešiem būtu vērsies medicīnas iestādē kā cietušais. «Rīgas satiksmes» preses sekretārs sestdien vakarā portālam «Apollo» sacīja, ka neattaisno kontrolieru rīcību, kas redzama videosižetā, taču uzsver, ka konfliktu izraisījis aizturētās bezbiļetnieces vīrs, kuram viņa piezvanījusi pēc tam, kad tika izsēdināta no transporta.

«Arī pati bezbiļetniece bija agresīva, piezvanīja vīram, viņš atbrauca un izrādīja vēl lielāku agresiju, pēc kāda brīža konflikā no malas iesaistījās bariņš jauniešu. Tajā brīdī Rīgas Pašvaldības policisti, kas arī piedalījās reidā kopā ar kontrolieriem, klāt nebija,» teica «Rīgas satiksmes» preses sekretārs Viktors Zaķis.

Viņš sacīja, ka bezbiļetnieces vīrs esot bijis tas cilvēks, kurš izprovocējis konfliktu.

Divi cietušie uzņēmuma kontrolieri esot pamatīgi sisti, saņēmuši arī sitienus pa seju. Viens no viņiem arī sakosts, sacīja Zaķis. Taču tas, kurš tieši bijis vainīgais patlaban nav skaidrs, jo jaunieši, kas iesaistījušies konfliktā, izdevīgā brīdī notikumu epicentru pametuši.

Par notikušo sākts kriminālprocess.

Zaķis uzskata, ka pēdējā laikā cilvēki pārāk saasināti uztver ziņas par to, ka kontrolieri, iespējams, fiziski iespaidojuši pasažierus, jo, viņaprāt, tas ne vienmēr atbilst patiesībai.

«Es, protams, nekādā veidā necenšos attaisnot kontrolieru rīcību, kuri fiziski iespaidoja pasažierus.. Nagus palaist nevajadzēja,» noteica Zaķis un pauda pārliecību, ka nekādos apstākļos kontrolieri nedrīkst fiziski iespaidot pasažierus.