Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krievijas hokejisti atsakās runāt ar presi

Skandālu pēc pasaules čempionātā (PČ) gūtās uzvaras pār Dāniju sagādāja apvainojušies Krievijas valstsvienības hokejisti, atsakoties runāt ar žurnālistiem.

Krievijas izlase žurnālistiem paredzētajā zonā ignorēja pašu valsts un ārzemju žurnālistus, dodoties taisnā ceļā uz ģērbtuvēm. Lai nepārkāptu oficiālo PČ reglamentu, Krievijas komanda atbildēt uz žurnālistu jautājumiem nosūtīja jaunākos komandas dalībniekus uzbrucēju Artjomu Aņisimovu un aizsargu Dmitriju Kuļikovu.

Aņisimovs žurnālistiem paskaidroja, ka tas bijis komandas lēmums paiet garām žurnālistiem, nepievēršot uzmanību viņu vēlmēm. Viņš arī nenoliedza, ka runāt ar žurnālistiem nosūtīts tādēļ, ka ir viens no komandā visjaunākajiem.

Krievijas valstsvienības galvenais treneris Vjačesalvs Bikovs paziņoja, ka nespēj ietekmēt komandas lēmumu par saziņu ar medijiem. Bikovs ironizēja, ka žurnālistiem tāpat pietiek par ko rakstīt, jo viņus interesē, ar ko spēlētāji guļ un ko vēl īpašu sadara. Pirmdien preses konferenci Krievijas izlases rīcības dēļ ieplānojis Krievijas Hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks.

Oficiāli Krievijas izlases rīcības iemesls nav paskaidrots, taču nojaušams, ka spēlētāji tādējādi vēlējās atdarīt par vienā no Krievijas televīzijām parādīto sižetu, kur redzami PČ laikā restorānā smēķējoši hokejisti.

Savukārt Dānijas izlases spēlētāji arī pēc zaudējuma ar 1:6 Krievijai atbildēja uz visiem žurnālistu jautājumiem.