Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

AŠ2 Dombrovskim pārmet situācijas nepārzināšanu reģionos

Noslēgušās Tautas partijas līdera Andra Šķēles un LPP/LC līdera Aināra Šlesera debates Latvijas reģionos un abu partiju līderi nonākuši pie secinājuma, ka premjerministrs Valdis Dombrovskis (JL) nepārzina situāciju valsts reģionos, portālu «Apollo» informēja Tautas partijas frakcijas konsultante Sarmīte Kolāte.

«Vēlreiz nonācām pie secinājuma, ka esošā valdība un valdošo partiju politiķi cilvēkus reģionos uzrunā vienīgi no televizoru ekrāniem un, ja arī atbrauc uz rajoniem, tad tiekas ar iepriekš atlasītiem funkcionāriem,» secina Šķēle.

Viņš norāda, ka valdība izliekas nemanām bezdarbu laukos un ģimeņu aizbraukšanu no valsts.
«Netiek veicināta darba vietu rašanās, tiek samazināts atbalsts ģimenēm. Starptautiskais aizdevums izmantots vien banku interesēs, tajā pašā laikā valdība neko nav darījusi kredītņēmēju aizsardzībai. Cilvēki ir nobažījušies, ka Saeimas vēlēšanās Dombrovskis atkārtoti var piemānīt sabiedrību pirms vēlēšanām solot nemazināt pensijas, bet tūlīt pēc vēlēšanām atklājot savus patiesos nodomus,» turpina Šķēle.

«Ir patiesi skumji apzināties, ka esošā valdība ir apstādinājusi vairumu no tām pozitīvajām iecerēm, kuras tika realizētas iepriekšējo valdību laikā un kuru mērķis bija veicināt uzņēmējdarbību un radīt darba vietas tieši reģionos,» viņu papildina Šlesers.