Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Cipulis: mūsu maiņa čempionātā nesameta to, ko vajadzēja samest

Latvijas izlases uzbrucējs Mārtiņš Cipulis pēc spēles pret Čehiju, kurā tika zaudēts ar 1:3, izgaisinot arī cerības par iekļūšanu ceturtdaļfinālā, sarunā ar aģentūru BNS atzina, ka pirmā maiņa, kurā spēlēja arī viņš, šajā čempionātā nav guvusi tik daudz vārtu, cik vajadzējis. 

«Mūsu maiņa nesameta to daudzumu, ko vajadzēja samest. Bija šausmīgi daudz momentu, kurus neizmantojām. Es domāju, ka izmantojot savas iespējas, būtu bijis krietni labāk,» sacīja Cipulis, kurš šajā čempionātā guva vienus vārtus, bet pirmais uzbrucēju virknējums pa trim iemeta divas ripas.

Viens no iemesliem zemajai rezultativitātei varētu būt garā un smagā sezona. «Varbūt arī smagā sezona atstāja savu iespaidu. Spēļu bijis ļoti daudz. Pašam neapzinoties liekas, ka viss ir kārtībā, bet patiesībā tas nogurums varbūt arī ir sakrājies. Taču, ko nu vairs,» uzreiz pēc spēles atzina uzbrucējs.

Pret Čehiju, atšķirībā no cīņas ar Norvēģiju, noskaņojums komandai bijis labs jau no paša sākuma, taču pirmajā periodā pretinieki ar ātru spēli nav devuši daudz iespēju. «Noskaņojušies bijām normāli. Jā, bija mums maz metienu sākumā, bet viņi [čehi] diezgan ātri uzsāka. Čehi vispār visās spēlēs cenšas jau pašā sākumā uzspiest ātru spēli, tāpēc jau viņi arī no sākuma skrēja. Pēc tam, otrajā periodā, spēle nedaudz izlīdzinājās, arī mums bija daži labi momenti, kurus mēs neiemetām,» uz neizmantotajām iespējām norādīja Cipulis.

Cīņas likteni izšķīrušas divas kļūdas vairākumā. «Bija divas rupjas kļūdas, un viņi abas izmantoja. Tas arī izšķīra spēles likteni. Vairākumā divus golus, vēl vienā periodā, nedrīkst laist. Bet tāds ir sports, ko tur darīt, vairs neko neglābsi,» atzina Cipulis.

Čempionātā kopumā varētu būt bijis labāk. «Vienmēr jau gribas, lai būtu labāk. Uzdevums bija tikt astotniekā, šoreiz neizpildījām, taču vismaz uzvarējām tos, kurus obligāti bija jāuzvar,» piebilda Cipulis.

Jau ziņots, ka Latvijas izlases galīgā vieta, ko tā ieņems šajā pasaules čempionātā, noskaidrosies šodien pēc Vācijas un Slovākijas izlašu cīņas, taču jau tagad skaidrs, ka Latvija būs vai nu 11. vietā, ja pamatlaikā uzvar Vācija, vai 12. vietā, ja panākumu gūs slovāki.