Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tests: Cik jums svarīgs sekss?

«Apollo» sadarbībā ar žurnālu «Princese» piedāvā testu «Cik svarīgs jums ir sekss» -

<b>TESTA JAUTĀJUMI</b>

Rezultāti:

  • 24-50 punkti

Dīvaini, ka izpildījāt šo testu. Sekss jums ir mazsvarīgs. Tiesa, jūsu ziņkārība tomēr signalizē: sekss raisa interesi, bet jūs baidāties jūtu. Jūs neatļausieties uzņemties iniciatīvu un neļausiet to izdarīt citam. Iespējams, esat vēl par jaunu. Tad nesteidzieties. Mīlas prieki, maigums, intimitāte un tuvība vēl jums atklāsies pilnībā. Iespējams, esat pārdzīvojuši lielu vilšanos. Tad pārlieciniet sevi, ka neviens cits vairs nespēs sabojāt jums dzīvi. Un nebaidieties! Spēles noteikumus nosakāt jūs.

  • 51- 77 punkti.

Ar jums viss ir kārtībā. Seksam jūsu dzīvē ir ne pārāk maza un arī ne pārāk liela loma. Šai dzīvē jūs šo to sapratāt un galvenā atziņa, ka uz šīs planētas mīt divi dzimumi, kuri tiecas viens pēc otra un sekss ir viens no komunikācijas veidiem. Seksa jomā jums nav tabu un katram ir tiesības uz individualitāti.. Jūs zināt, ko jums vajag un sekss bez jūtām ir pārāk garlaicīgs. Bet neapstājaties pie sasniegtā, šai jomā nemitīgi jāpilnveidojas.

  • 78 – 120 punkti.

Pār jūsu dzīvi valda sekss. Tiesa, lielāko tiesu fantāzijās. Kāds smaids, skatiens, neapzināts flirts jūsos raisa neapvaldītu fantāziju vētru. Sekss jums ir sports, kas pieprasa aizvien jaunas uzvaras. Uzvaras gultas frontē, protams, baro pašapziņu. Savukārt derētu mēģināt aptvert, ka daudz kvalitatīvāks ir tas sekss, kas bagātināts ar jūtām, juteklību, pašaizliedzību un galvu reibinošu kaisli, savstarpēja saprašanās.