Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bērnu namu audzēkņi tiksies ar «VEF Rīga» basketbolistiem

Vislatvijas labdarības kampaņas «Taureņa efekts» sportiskā mēneša ietvaros šā gada 19. maijā no plkst.12.30 līdz 14.00 Rīgas Olimpiskajā sporta centrā tiek organizēta «Pieredzes diena» kopā ar melnajām leģendām jeb slaveno «VEF Rīga» basketbola komandu.

Pasākuma laikā bērnunamu audzēkņiem tiks sniegta iespēja sajust basketbola gaisotni klātienē, kļūstot par basketbola komandas dalībniekiem, apgūstot basketbola prasmes un pavadot treniņu nodarbību kopā ar basketbola zvaigznēm.

2007. gada pētījuma «Bērnunamu un speciālo skolu audzēkņu integrācija un iespējas darba tirgū» rezultāti liecina, ka tikai 2% no bērnunamu audzēkņiem māk spēlēt basketbolu. Bērni ne tikai nemāk spēlēt vienu no populārākajiem sporta veidiem Latvijā, bet pilnībā neizprot fiziskās sagatavotības, rūdījuma un fizkultūras stundu nozīmi dzīves mērķu sasniegšanā. Tāpēc, turpinot «Pieredzes dienu» ciklu, labdarības kampaņas «Taureņa efekts» ietvaros ir nolemts vairāk pievērsties sportam veltītu pasākumu organizēšanā, ļaujot bērnu namu audzēkņiem, personiskas pieredzes ceļā, gūt praktiskās iemaņas un izpratni par dažādiem sporta veidiem un sportista profesiju kopumā.

19.maijā Rīgas, Cēsu un Saldus rajona bērnu namu audzēkņi piedalīsies treniņspēlē kopā ar melnajām leģendām jeb «VEF Rīga» basketbola komandu, pavadot kopīgu fizkultūras stundu roku rokā ar «VEF Rīga» basketbolistiem un intelektuālajā spēlē, «Ieraugi basketbolu tuvplānā», pilnveidojot zināšanas par profesionālo sportu un sportista profesiju.

Bērnu namu audzēkņi izaicinās basketbola zvaigznes, noskaidrojot kurš ir patiesais «varonis» basketbola laukumā, kā arī neformālās sarunas noslēgumā saņems autogrāfus no saviem favorītiem, «VEF Rīga» basketbolistiem novēlot veiksmi Latvijas Basketbola līgas finālā, un vienbalsīgi uzsaucot «Dar’ ko var, dar’ ko var, «Vefiņam» ir jāuzvar».