Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Viens no Baibas Saulītes slepkavības organizatoriem bēguļo

Viens no Dublinas bīstamākajiem noziedzniekiem nav atgriezies cietumā pēc īslaicīgas atbrīvošanas Ziemassvētkos, un detektīviem notiesātā narkotiku tirgotāja atrašana pašlaik ir galvenā prioritāte, vēstī «baltic-ireland.ie», atsaucoties uz «[s:33206]».

Džefrijam Finneganam (30) pirms pieciem mēnešiem tika piešķirta atļauja uz laiku apmeklēt mājas, bet pēc tam viņš cietumā vairs nav atgriezies.

Finnegans ir iesaistīts divās Dublinas visskaļākajās neatrisinātajās krimināllietās pēdējos gados – Donnas Klerijas un latvietes Baibas Saulītes slepkavībās.

Finnegans saistībā ar divu bērnu mātes Baibas Saulītes slepkavību 2006.gadā tika arestēts. Kā jau ziņots, tiek uzskatīts, ka sieviete tika nošauta pēc bijušā vīra Hassana Hassana pasūtījuma. Gardas policija uzskata, ka Finnegans šajā slepkavībā nebija šāvējs, bet viņš bija Finglas bandas loceklis, kas organizēja slepkavību kā pakalpojumu Limerikas  kriminālajam grupējumam. Finnegans ir saistīts ar Finglas bandu, kuras pēdējais līderis Īmons Dunne tika nogalināts pirms trim nedēļām.

2008.gada jūlijā Finnegans tika notiesāts uz trīs gadiem pēc tam, kas bēgot no Gardas ar zagtu automašīnu, zaudēja pār to kontroli un avarēja. Ja viņš nebūtu aizbēdzis no apcietinājuma, tad, ņemot vērā 25% cietumsoda samazināšanu par labu uzvedību, nākošajā vasarā viņam būtu cerības tikt atbrīvotam.

Vīrietim ir 45 iepriekšējas sodāmības, visnopietnākā – sešu gadu cietumsods 2000.gadā, kad viņš tika pieķerts, nododot citai personai 150 000 sterliņu mārciņu vērtu narkotiku (kokaīna un ecstasy) partiju.

Gardas policija uzskata, ka Finnegans ir bīstams un spējīgs uz visu. Iespējams, ka noziedznieks ir atstājis Īriju.