Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Timošenko: Ukrainas suverenitāte ir apdraudēta

Bijusī Ukraainas premjerministre Jūlija Timošenko ir pārliecināta, ka pirmo reizi 19 gadu laikā ir apdraudēta Ukrainas suverenitāte un Krievija to «nožņaugs savos apskāvienos», vēsta [s:33229].

Viņa norāda, ka aptuveni puse ukraiņu neatbalsta valsts lēmumu pagarināt līgumu ar Krieviju par Krievijas kara flotes izvietošanu Krimas pussalā. Un ja puse valsts iedzīvotāju šādu lēmumu neatbalsta, tad valstī situācija var kļūt nestabila.

«Es domāju, ka Viktors Janukovičs ar nolūku destabilizē situāciju valstī, taču es nesaprotu, kāpēc viņš to dara,» saka Timošenko, piebilstot, ka cilvēki jau sākuši vākt parakstus, lai Krimu pievienotu Krievijai un Krimā darbību sākušas kustības, kas ir pret Ukrainu.

Lai gan viņa norāda, ka atbalsta abu valstu sadarbību, viņa nekādā gadījumā neatbalstīs kādas teritorijas zaudēšanu par labu Krievijai vai Ukrainas suverenitātes zaudēšanu.