Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Munkevics noliedz jebkādu saistību ar kukuļa došanu vai piedāvāšanu

Kriminālprocesā par iespējamu 5000 latu kukuļa piedāvāšanu aizturētais Jūrmalas mērs Raimonds Munkevics («Jūrmala - mūsu mājas») kategoriski noliedz jebkādu savu saistību ar kukuļa došanu vai piedāvāšanu.

Kā aģentūru LETA informēja Munkevica advokāts Aivo Leimanis, «Jūrmalas pilsētas mērs pilnībā noraida jebkādas izvirzītās aizdomas, jo pašlaik nav neapstrīdamu un neapšaubāmu pierādījumu, kas apstiprinātu, ka viņš varētu būt iesaistījies kaut kādās pretlikumīgās darbībās, kas saistītas ar kukuļa došanu, lai panāktu labvēlīgu lēmumu».

«Viņš visu noliedz. Viņš nav nevienam ne lūdzis, ne devis, ne ticies. Visas spekulācijas, kas tagad notiek, ir tikai un vienīgi tendenciozas un nav apstiprinās ne ar kādiem pierādījumiem,» sacīja Leimanis. Viņš apgalvoja, ka vakar veikto kratīšanu laikā neesot izņemta ne skaidra nauda, ne citi priekšmeti, kas varētu liecināt par kukuļa došanu.

Jautāts, kurai personai, izmeklētāju ieskatā, šajā kriminālprocesā ir piedāvāts kukulis, Leimanis sacīja, ka viņš atbildot vienīgi par savu klientu un neko citu nezinot. «Mans klients nav nevienam ne lūdzis, ne devis neko,» uzsvēra advokāts.

Tāpat Leimanis atzīmēja, ka Munkevicam šajā procesā nav piemērots aizdomās turētās personas statuss, bet viņš ir tikai aizturētais. «Tad, kad tiks pieņemts lēmums par atzīšanu par aizdomās turēto, tad mēs arī zināsim, pie kādiem apstākļiem kas ir noticis. Uz doto brīdi tiek izteiktas tikai aizdomas, kas, kā es uzskatu, netiek pamatotas ne ar kādiem pierādījumiem,» norādīja Leimanis.

Munkevics patlaban atrodas Valsts policijas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Vakar vakarā viņš aizturēts uz 48 stundām.