Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pieļauj tarifu samazināšanu sabiedriskajā transportā

Braukšanas biļešu cenu Rīgas sabiedriskajā transportā vairs nav plānots paaugstināt, bet gan tieši pretēji, iespējams, ka tarifi tiks samazināti, sola Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC).

Intervijā laikrakstam «Neatkarīgā» Ušakovs pauž cerību, ka uzņēmums «Rīgas satiksme» tiks sakārtots un tarifs tiks nevis paaugstināts, bet gan samazināts.

Jautāts par e-talonu – vai tas ir veiksmīgs vai neveiksmīgs projekts, Rīgas mērs uzskata, ka e-talons ir moderna un nepieciešama lieta. Īpaši tāpēc, ka šajā biļetē var ielikt ne tikai braukšanas informāciju, bet tā var būt arī skolas durvju atslēga un vēl daudz kas cits, – rīdzinieka karte.

«Taču problēma ir ar šīs kartes apkalpošanas izmaksām – tās ir ļoti dārgas. Tāpēc risinās diskusijas ar franču partneriem, kam pasākumā pieder 49 procenti, par to, lai šīs izmaksas samazinātu, lai nebūtu jāceļ vēl tarifi,» skaidro Ušakovs.