Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iegūsti 25 padomus efektīvai laika plānošanai

Laiks ir nauda! Pamela Doda un Dags Sandheims sniedz 25 padomus efektīvai laika plānošanai.

«Laiks ir nauda! 25 padomi efektīvai laika plānošanai» ir lielisks palīgs ikvienam, kurš vēlas paveikt vairāk, strādāt ražīgāk un reizē gūt vairāk prieka no dzīves. Ticiet vai ne – šīs vēlmes ir savienojamas, ja vien protam pareizi izmantot laiku. Autori soli pa solim iepazīstina ar laika organizēšanas pamatiem, kā arī analizē dažādus traucēkļus (vilcināšanās, neprecizitāte, nespēja pateikt nē u. c.) un piedāvā veidus, kā tos pārvarēt.

Par autoriem:

Pamela Doda studējusi personāla vadību Pensilvānijas universitātē, ieguvusi sociālā darba maģistra grādu Merivudas universitātē un psiholoģijas doktora grādu Mičiganas universitātē. Viņai ir divdesmit gadu pieredze cilvēkresursu apmācībā enerģētikas, veselības aprūpes, ražošanas uzņēmumos, viņa konsultējusi arī brīvo profesiju pārstāvjus.

Dags Sandheims ir organizāciju attīstības konsultants un vadītāju tālākapmācības treneris. Viņš studējis psiholoģiju Kornela universitātē un strādājis tirdzniecības un uzņēmumu attīstības jomā. Viņš bieži uzstājas ar lekcijām par uzņēmējdarbības un organizāciju psiholoģijas jautājumiem uzņēmumos un profesionālajās asociācijās.

No angļu valodas tulkojusi Renāte Punka.
Māksliniece Anda Austriņa.