Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krišjānis Caune: ja krosā gribi uzvarēt, jārēķinās ar sadursmēm

Aizvadītajā nedēļas nogalē Bauskā, sporta kompleksā «Mūsa» nu jau divdesmito gadu pēc kārtas norisinājās Eiropas Čempionāts autokrosā.

Šajā posmā komanda «caune.lv» izsludināja oficiālu dueli «Caune pret Cauni», kurā sacentās abi komandas braucēji –Ivars Caune un Krišjānis Caune, startējot B-600 bagiju klasē.

Papildus intrigu deva rallista Ivara Vasaraudža un viena no ātrākajiem salonmašīnu divīzijas krosista Jāņa Bogdanoviča dalība B-600 bagiju klasē.

«Uzskatu, ka sacensības kopumā izdevās, jo bija ļoti interesanti mums, braucējiem un domāju, ka arī skatītājiem. Ņemot vērā, ka kādu laiku nebiju startējis nekāda veida autosporta sacensībās, azartiskās sajūtas guvu tieši tādas, kādas vajadzēja. Patīkams bija Krišjāņa sniegums pirmajos trijos braucienos, kurš bija ātrākais ne tikai starp rallistiem, bet, izejot uz fināla pat ātrākais starp visiem. Žēl, ka viņam tik ļoti nepaveicās finālā», stāsta Ivars Caune.

«Esmu priecīgs. Nē, nopietni. Lai arī finālbraucienā notika vairākas sadursmes, kā rezultātā pazaudēju ļoti daudz pozīciju, tomēr sapratu, ka varu būt pietiekami ātrs. Jā, ja krosā gribi būt pirmais, tad ir jārēķinās ar kontaktu cīņām, īpaši jau finālbraucienā. Visādi mēģināju korekti no tām izvairīties, bet tas arī, iespējams, man sabojāja rezultātu», stāsta Krišjānis Caune.

Diezgan sarežģītas sacensības izvērsās Ivaram Vasaraudzim, kuru vajāja daudz  problēmu – negaidītā motora maiņa pirms sacensībām, tādējādi izlaisti laika kontroles braucieni, un Vasaraudzis bija spiests uzsākt sacensības no beidzamās starta vietas. Vairākas sadursmes nākamajos braucienos, kuros tika saliekta piekare un pārsists ritenis. Toties Vasaraudzim izdevās izvairīties no lielajām sadursmēm finālbraucienā un finišēt septītajā pozīcijā.