Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atklās Ludmilas Perecas izstādi «Ceriņu laikā»

Līdz ar pavasarīgu ceriņu rotu Rīgā galerija «Antonija» vēlas iepriecināt mākslas cienītājus ar savu ceriņu laiku, kuru uzbūrusi māksliniece Ludmila Pereca.

Visiem, kam zināms Ludmilas Perecas vārds, viņas glezniecības asociējas ar spilgtu, intensīvu krāsu. Pati māksliniece atzīstas, ka šīs krāsainās pasaules uztveres sākotne jāmeklē viņas bērnībā, kas pagāja Uzbekistānā. Dienvidu saule, ziedošas magones, nogatavojušies augļi, svelmaina vasara - visi šie iespaidi reiz ienākuši viņas dzīvē un, spriežot pēc Ludmilas darbiem paliek ar viņu joprojām. Izstādē eksponētajos darbos ieraugām gan Rīgas mikrorajoniņa pagalmus ar to ikdienu, gan vienkāršas lietas, kas tuvas māksliniecei. Gleznotāja fiksē mirkli iepludinot tajā tā brīža noskaņu. Šie darbi pateicoties spilgtam, aktīvam kolorītam, nes sevī zināmu optimistisku, dzīvi apliecinošu sākotni. Tie veido gaismas un krāsas baudu, prieku par pārdzīvoto brīdi. L. Perecas gleznas ir viņai apkārt esošas pasaules fragmenti, un šī pasaule, lai gan skatītājam saprotama, tomēr paliek ļoti privāta. Katra izstāde viņai nozīmē atklātu sarunu ar skatītāju, sarunu, kas prasa lielu atdevi un iekšēju dvēseles spēku piepūli.

  • Klasiskās mākslas galerija «Antonija» aicina
    Uz mākslinieces Ludmilas Perecas izstādi «Ceriņu laikā»
    BRĪVĪBAS IELĀ 157, RĪGA
    Izstādes atklāšana 31.05.2010. plkst. 17.30.
    Izstāde apskatāma līdz 26.06.2010.