Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atrasta pazudušā advokāta Platača automašīna

Likumsargiem izdevies atrast bez vēsts pazudušā advokāta Aināra Platača automašīnu. Tajā neviens cilvēks gan nav atradies, ziņo LNT raidījums «900 sekundes» atsaucoties uz iekšlietu ministres Lindas Mūrnieces (JL) stāstīto.

Paša advokāta meklēšana patlaban nekādus rezultātus nav devusi, raidījumam atzinusi ministre.

Automašīna atrasta Muceniekos, netālu no autobusa maršruta galapunkta, aģentūrai LETA pastāstījis advokātu biroja «Platacis un partneri» advokāts Aloizs Vaznis.

Bezvēsts pazudušā advokāta automašīna nav bijusi aizslēgta un, pēc kāda vietējā iedzīvotāja novērojumiem, tā konkrētajā vietā nostāvējusi visu nakti. Automašīnā atradušās arī aizdedzes atslēgas un mantas, kas parasti glabājas salonā. «No paša Platača ne vēsts,» norādīja Vaznis.

Automašīna juridiski esot piederējusi advokātu birojam «Platacis un partneri», bet izmantojis to pats Platacis. Ko viņš darījis Muceniekos, Vaznim neesot ne jausmas.

Kolēģis pieļauj divas versijas, kas ar Plataci varētu būt atgadījies - viņš ir nolaupīts vai nogalināts. Aģentūrai LETA Vaznis atzina, ka šādām bažām esot pamats, taču viņš nevēlējās konkretizēt iemeslus, kas liek viņam tā domāt.

Valsts policijā saņemts iesniegums par zvērināta advokāta Platača pazušanu.

Iekšlietu ministre sacījusi, ka rūpīgi sekos līdzi izmeklēšanai, jo šis neesot parasts gadījums.

Valsts policija lūdz iedzīvotāju palīdzību, lai noskaidrotu advokāta iespējamo atrašanās vietu, vai jebkādu informāciju par viņa iespējamo pazušanu.

Ikviens, kura rīcībā ir kāda informācija par šo personu, aicināts zvanīt policijai pa tālruni 67075249, 112 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Policijas pārstāve Linda Neimane-Zobena aģentūrai LETA sacīja, ka par iespējamo advokāta pazušanu Kriminālizmeklēšanas pārvaldē ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas - noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību.