Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pēc pazudušās sievas atgriešanās ķīnieti apsūdz daudzsievībā

Ķīnā kādam vīrietim draud apsūdzība daudzsievībā, ja vien viņš neizvēlēsies vienu no savām divām sievām - pirmo, kas 13 gadus bija pazudusi bez vēsts un tagad atgriezusies mājās, vai otro, ko viņš apprecēja, nekad vairs necerot vairs satikt pirmo, vēsta «Orange.co.uk».

Žeņa Šušao pirmā sieva Sjuna Dzjiņdžeņa pazuda 1997.gadā. Pēc pieciem gadiem viņš apprecēja Caju Čenronu, domājot, ka Sjunu nekad vairs nesatiks, vēsta «Conqing Business Daily». Šādā pārliecībā viņš dzīvoja līdz nesenam brīdim, kad atklājās, ka Sjunu bija nolaupījis kaimiņš un pārdevis kādam vīrietim citā pilsētā, kurš savukārt pārdeva nelaimīgo sievieti tālāk. Šā gada sākumā kāds Žeņa draugs pamanīja Sjunu citā pilsētā un pastāstīja to bārddzinim, kurš nekavējoties uzsāka meklēšanu.

«Kad mēs beidzot satikām viens otru, mēs ilgi apskāvāmies un raudājām,» atzina Žeņs. Pārvedis Sjunu mājās, viņš sāka dzīvot ar divām sievām. Pēc viņa vārdiem, viņi labi satiek. «Katrai sievai ir sava istaba, taču es guļu vairāk ar savu veco sievu,» atzina Žeņs.

Taču prieku par pirmās sievas laimīgo atgriešanos aptumšojusi nepieciešamība šķirties no vienas vai otras, pretējā gadījumā 52 gadus vecajam bārddzinim Žeņam Šušao no Čuncjinas būs jāsakaras ar likuma skarbo vaigu. «Es domāju šķirties no Cajas Čenronas, tomēr viņa turpinās dzīvot kopā ar mums, un mēs par viņu parūpēsimies.«