Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas mērs iepazīstinās 15 valstu vēstniekus ar Rīgas attīstības plāniem

Ceturtdien plkst. 11 tirdzniecības centra «Olimpija» 2.stāvā Rīgas domes (RD) priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC) uzņems 15 ārvalstu vēstniekus, kuri iepazīsies ar izstādi «Rīgas arhitektūra projektos», portālam «Apollo» pavēstīja RD Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Pasākumā piedalīsies arī Rīgas pilsētas arhitekts Jānis Dripe, Latvijas arhitektu savienības prezidents Andris Kronbergs un Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras fakultātes dekāns Uģis Bratuškins.

No 2010. gada 18.februāra tirdzniecības centrā «Olimpia» ir apskatāma pašvaldības aģentūras «Rīgas pilsētas arhitekta birojs» veidotā izstāde «Rīgas arhitektūra projektos».

Vērienīgajā ekspozīcijā iekļauti 60 projekti, kas uzskatāmi parāda arhitektu un pasūtītāju – valsts, pašvaldības un privāto investoru — un pilsētplānotāju un arhitektu redzējumu Rīgas attīstībai. Tās galvenais mērķis ir dialogs starp profesionāļiem, pašvaldības vadītājiem un pilsētas iedzīvotājiem kā viens no būtiskākajiem instrumentiem kvalitatīvas pilsētvides izveidošanai.