Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Koķei nav informācijas par centralizēto eksāmenu noplūdi

Centralizētie eksāmeni Latvijas skolās ir sākušies. Izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe (ZZS) Latvijas Televīzijas raidījumā «100.pants» aicināja atcerēties, ka «tikai ar godprātīgu darbu cilvēks var sasniegt augstus mērķus».

Ministre norādīja, ka sludinājumu portālos ir atrodami sludinājumi, kuru autori vēlas un piedāvā nopirkt atbildes uz eksāmenu jautājumiem, taču to noplūde neesot notikusi. «Vismaz man nav informācijas, ka būtu noplūde šogad,» teica Koķe.

Viņa atgādināja, ka gadījumā, ja tiešām kādam ir informācija par to, ka noplūde ir notikusi, pirmais, kam par to būtu jāuzzina, ir Valsts izglītības satura centra (VISC) direktors.

VISC pārstāvji ministri tāpat informējuši, ka darīts viss, lai pēc iespējas mazinātu iesaistīto cilvēku skaitu un stiprinātu viņu atbildību, tādējādi maksimāli novēršot iespējamo centralizēto eksāmenu satura noplūdi.