Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noskaidroti rokfestivāla «Bliez no Bedres`10» finālisti

Rokfestivāla «Bliez no Bedres`10» jauno rokgrupu konkursa žūrija, izvērtējot 18 pretendentus, nolēmusi, ka finālā piedalīsies tādas grupas kā «Between the Lines», «Can_Zone», «Klusā Stunda», «Man-hu», «Mismach», «Sacramental», «Seat Free» un «The Highway», informē rokfestivāla koordinatore Elīna Peina.

Rokfestivāls «Bliez no Bedres`10» norisināsies 4. jūnijā plkst. 21.00 Ķekavā, brīvdabas estrādē pie Ķekavas sākumskolas.

Konkursa finālā katra grupa izpildīs vienu obligāto dziesmu savā kaverversijā un divas orģināldziesmas, savukārt rokfestivāla viesmākslinieku statusā uzstāsies grupa «Tumors» un pagājušā gada skatītāju simpātiju balvas ieguvēji «The Afternoon».

Par rokfestivālu:

Rokfestivāla «Bliez no Bedres» mērķis ir veicināt jauno rokgrupu profesionālo attīstību un popularitāti. Nosaukums «Bliez no Bedres» radies, pateicoties festivāla norises vietai, kura atrodas ieplakā starp Ķekaviņas upi un sākumskolu, kur speciāli pasākumam katru gadu top brīvdabas estrāde.

Rokfestivālu otro gadu pēc kārtas organizē Ķekavas Jauniešu padome un Ķekavas novada dome. Kopīgā sadarbībā ir izveidota mājaslapa «rock.kekava.lv».