Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sējējs: «Dinamo» būs ASV vai Kanādas vārtsargs

Rīgas «Dinamo» ģenerālmenedžeris Normunds Sējējs laikrakstam «Diena» sacījis, ka nākamajā sezonā kluba rindās spēlēs ārzemju vārtsargs.

Sējējs, runājot par jaunajiem ārzemniekiem, norādīja, ka vairākus potenciālos dinamiešus pārsolīja bagātāki klubi.

«Ar treneri Juliusu Šupleru jau bijām noskatījuši un daļēji aizrunājuši piecus ārzemniekus, bet viņus pārsolīja bagātāki klubi. Tāda diemžēl ir reālā situācija. Mūsu redzeslokā joprojām ir plašs spēlētāju loks. Jūlija sākumā atvērsies tirgus Ziemeļamerikā, un tad tie spēlētāji, kuri neiegūs vienvirziena līgumus NHL, meklēs variantus spēlēšanai Eiropā. Pagaidām varu teikt, ka ir noskatīts viens vārtsargs Amerikā un vēl viens Kanādā. Viens no diviem nākamajā sezonā spēlēs Rīgas «Dinamo».»

Par vārtsarga Edgara Masaļska spēlēšanu «Dinamo» Sējējs stāsta sekojoši: «Mēs gribam, lai viņš turpinātu spēlēt «Dinamo». Pagaidām atšķiras mūsu izteiktais piedāvājums un Edgara prasības.»

Komandas pārstāvis atzīst, ka NHL kluba Fīniksas «Coyotes» viesošanās Rīgā ir zem jautājuma zīmes. «Simtprocentīgas vienošanās vēl nav, jo NHL puse pašlaik saskaņo spēļu sarīkošanas nosacījumus. Pēc plāna 6. oktobrī Rīgā ir jāspēlē Fīniksas «Coyotes». 4. oktobrī Sanktpēterburgā paredzēta SKA un Karolīnas «Hurricanes» spēle. Pēc tam abi NHL klubi Somijā aizvadīs pirmo savstarpējo NHL regulārā čempionāta spēli,» paskaidroja Sējējs.