Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Policija pie narkomāna atrod 200 gramus metamfetamīna

Rīgas policijai izdevies aizturēt kādu narkotiku lietotāju, pie kura atrasti teju 200 grami metamfetamīna. Likumsargiem vīrieti izdevies aizturēt pēc tam, kad kāds Rīgas iedzīvotājs sniedza informāciju pa anonīmo uzticības tālruni.

Pirms vairākām dienām kāds iedzīvotājs Valsts policijai pa anonīmo uzticības tālruni ziņoja par iespējamu narkotiku tirdzniecību. Informācija nodota Rīgas reģiona Kriminālpolicijas pārvaldes 1. biroja 3. nodaļas darbiniekiem, kas nekavējoties pārbaudīja informācijas patiesumu. Veicot operatīvās meklēšanas pasākumus un vadoties pēc iedzīvotāja sniegtajām ziņām, policisti aizturēja kādu vīrieti, pie kura atrada 198,5 gramus metamfetamīna.

Izmeklēšanā noskaidrots, ka aizturētais ir 1985. gadā dzimis narkotiku lietotājs bez noteiktas darba vietas, kurš pagājušajā vasarā aizturēts par narkotisku – magoņu salmu – glabāšanu. Par šo epizodi narkomānam pagājušajā gadā piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, tiesa vēl tikai gaidāma.

Aizturētajam kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums. Atsavinātais narkotiku apjoms liecina par to, ka vīrietis, iespējams, nodarbojies ar narkotiku tirdzniecību, bet tas vēl jāpierāda, tādēļ policija vāc pierādījumus, kā arī noskaidro personas, kuras varēja iegādāties vai piegādāt narkotikas.

Valsts policija aicina iedzīvotājus, kuriem ir kāda informācija par iespējamu narkotiku realizāciju vai glabāšanu, arī turpmāk ziņot pa anonīmo uzticības tālruni 67086677 vai zvanīt 112.