Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Interesanti fakti «O!Kartes Akadēmiju»

Pirms divām nedēļām, 16. maijā, noslēdzās 13 nedēļu garais LNT muzikālais šovs «O!Kartes Akadēmija», kurā par uzvarētāju kļuva Samanta Tīna! Apkopojot šova rezultātus, piedāvājam arī jums, skatītāji, iepazīties ar dažādiem interesantiem faktiem par šovu «O!Kartes Akadēmija».

Trīspadsmit nedēļu garumā ikvienam TV skatītājam bija iespēja sekot līdzi šova dalībnieku izaugsmei vairākos raidījumos katru darbdienu, un katru svētdienas vakaru pavadīt kopā, klausoties un skatoties dalībnieku priekšnesumus lielajos koncertos. Muzikālais šovs «O!Kartes akadēmija» ar katru dienu iemantoja arvien lielāku skatītāju interesi. TNS Latvia dati liecina, ka šovs «O!Kartes akadēmija» ir vienīgais šovs Latvijā, kurš ir sasniedzis vairāk nekā 1 650 000 skatītāju!

LNT muzikālā šova «O!Kartes Akadēmija» sasniegtā auditorija ir apsteigusi gan Starptautiskā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursu «Jaunais vilnis 2009», kura sasniegtā auditorija ir 1 423 000 TV skatītāju, gan arī pēdējo divu gadu skatītāko un veiksmīgāko TV projektu visā Latvijā – «Dziedošās ģimenes», kura kopējā sasniegtā auditorija ir 1 413 000 TV skatītāju. Šova «O!Kartes Akadēmija» laikā ir sasniegts gandrīz 850 000 skatītāju vecumā no 15-50 gadiem.

Šovs «O!Kartes Akadēmija» plaši tika atspoguļots arī dažādos preses izdevumos un interneta portālos, kuros tika publicēti neskaitāmi raksti, intervijas un publikācijas par šova dalībniekiem.

Trijos mēnešos, kamēr notika šovs, «O!Kartes Akadēmijas» šova mājas lapa «okartesakademija.lv» tika apmeklēta vairāk nekā 1 640 000 reizes. Viena portāla lietotāja vidējais pavadītais laiks šova lapā ir 8 minūtes, turklāt portālā «youtube.com» šova video skatījušies vairāk nekā 3 500 000 portāla lietotāju.

Šie rādītāji tikai vēlreiz apstiprina LNT līderpozīcijas veiksmīgu, skatītāju mīlestību un interesi piesaistošu produktu veidošanā, jo tie spēj sasniegt vairāk nekā miljons skatītāju lielas auditorijas un dot tikai pozitīvas emocijas!