Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Repše: esmu atstrādājis sabiedrībai saziedotos 300 000 latu

Partijas «Jaunais laiks» (JL) dibinātājs Einars Repše, pametot aktīvo politiku, uzskata, ka nepaliek parādā sabiedrībai, jo esot atstrādājis sabiedrībai tās ziedojumu, intervijā portālam «Ir.lv» sacījis politiķis.

Uz jautājumu, vai, aizejot no aktīvās politikas, Repše jūtas atstrādājis sabiedrības saziedoto naudu, Repše atbildēja: «Pirmkārt, es saņēmu tikai trešo daļu no tā, ko es prasīju. Otrkārt, tas ir mazāk, nekā es būtu nopelnījis, pilnīgi neko papildus nedarot, neuzņemoties nekādas papildu saistības, strādājot Latvijas Bankā, kas bija izveidota, nostabilizēta un kur patiešām vairs darbs kaulus nelauza kā pirmos piecus desmit gadus.»

Tāpat Repše norādījis, ka «partija ir izveidota, viņa ir nostabilizējusies, patlaban uz šīs partijas bāzes izveidotā apvienība ir viena no ietekmīgākajām Latvijā, cīnās par pirmo vai otro vietu». «Tā ka tas, ko es uzņēmos izdarīt - izveidot partiju -, ir izdarīts. Pilnīgi noteikti. Un es esmu kopējam procesam veltījis desmit gadus, un šis process ir bijis gan fiziski, gan morāli ļoti grūts un prasījis ļoti lielu papildu gan darbu, gan arī savas dzīves pārkārtošanu un mobilizēšanu.»

«Kā jau es teicu, nekādas galvassāpes papildus neuzņemoties, es šo summu būtu nopelnījis Latvijas Bankā, turpinādams pildīt savus pienākumus kaut vai uz to atlikušo pilnvaru termiņu, kas man tajā brīdī bija. Un ir viss pamats domāt, ka būtu apstiprināts arī uz nākamo termiņu. Tā kā - paldies!» teicis aizejošais politiķis.

«Paldies arī, protams, visiem ziedotājiem, kuru nemaz arī nebija daudz. Pēc tam sabiedrībā ļoti plaši ir uzstājušies cilvēki, kuri nav ziedotāju sarakstā, bet runājuši viņu vārdā. Paldies tiem, kas ir ziedotāju sarakstā. Darbs nenoliedzami ir izdarīts. Vai kāds varēja to izdarīt labāk vai sliktāk, to tad lai vērtē cilvēki. Otrkārt, ja kāds uzskata, ka to var izdarīt labāk - lūdzu, visas iespējas šobrīd ir,» intervijā uzsvēris Repše.