Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Dirty Deal Teatro» rīko festivālu «Dirty Drama 2»

Laikmetīgās mākslas festivāls «Dirty Drama 2» norisināsies no 16. Līdz 18. septembrim. Šis būs otrais «Dirty Deal Teatro» rīkotais festivāls- pirmā «Dirty Drama» norisinājās  2008. gada vasarā.

Niina@Work

Precīza šīgada festivāla programma tiks apstiprināta augusta sākumā, bet jau tagad skaidrs, ka, gluži kā iepriekš, programmā iekļautās izrādes būs veidotas atšķirīgā teātra stilistikā (improvizācijas, kustību un objektu teātris utt.). Visas izrādes atbildīs vienam no festivāla programmas atlases pamatkritērijiem- izrādes netiek uzvestas balstoties uz klasisku lugu vai citu dramaturģisko materiālu, to sižets un teksts ir uzrakstīts speciāli konkrētajai izrādei vai arī radies izrāžu mēģinājumu procesā, vai tas top improvizējot, pašas izrādes laikā. Šī vienojošā elementa dēļ festivālam ir dots nosaukums «Dirty Drama», («Ne-tīrā Dramaturģija»), jo izrādēs netiek izmantota klasisks («tīrs») dramaturģijas materiāls. Programmā tiks iekļautas gan Dirty Deal Teatro un citu pašmāju teātru izrādes, gan trīs ārvalstu teātra trupu performances.